اخبار فراکسیون‌ها

حمایت تمام قد از ورزش ناشنوایان

آستان بهارستان؛ رئیس فراکسیون ورزش مجلس با حضور در فدراسیون ناشنوایان از بخش‌های مختلف این فدراسیون بازدید به عمل آورد و تأکید کرد: پیگیر مطالبات ورزشکاران ناشنوا هستیم.

محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی با حضور در ورزشگاه شهید شیرودی از تمرینات تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران بازدید به عمل آورد.

تیم ملی ناشنوایان ایران در حال برگزاری اردوی ماده سازی برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان به میزبانی ایران در کیش بوده و کادر فنی این تیم متشکل از محمدحسین ضیایی و بیژن ذوالفقارنسب مربیان خوش نام فوتبال کشورمان است.

رئیس فراکسیون ورزش در ادامه با حضور در سالن تمرین کشتی فدراسیون ناشنوایان از اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی ناشنوایان به مربیگری علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک سنگین وزن،  بازدیدی به عمل آورد.

این نماینده مجلس  در جریان این بازدیدها با تاکید بر ضرورت حمایت مجلس و دولت از ورزش ناشنوایان، عنوان کرد: همچنان خود را از جامعه بزرگ ورزش می دانم و از اینکه بتوانم خدمتی در جهت بهبود وضعیت ورزش ناشنوایان داشته باشم، افتخار می‌کنم .

وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه در شرایطی که سلب میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان و نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا صورت گرفته، فدراسیون ناشنوایان موفق به اخذ میزبانی مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان در کیش شده است، عنوان کرد: عملکرد فدراسیون ناشنوایان مثبت بوده و فراکسیون ورزش مجلس از ورزش ناشنوایان حمایت خواهد کرد.

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، حضور مربیان تراز اول فوتبال و کشتی در فدراسیون ناشنوایان را بیانگر عملکرد مثبت این فدراسیون دانست و تاکید کرد: قطعاً از وزیر ورزش خواهیم خواست در صورت کسب مدال در المپیک ناشنوایان آنچه که حق شما ورزشکاران ناشنوا است، پرداخت شود و مطالبات ورزشکاران نیز قطعا از وزارت ورزش پیگیری خواهد شد.

در این بازدید مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان و معاونان وی رئیس فراکسیون ورزش مجلس را همراهی می‌کردند.

لازم به ذکر است فدراسیون ناشنوایان ایران، دارای 10 هزار ورزشکار سازماندهی شده در سراسر کشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107