کروناکمیسیون بهداشت

مقابله با کرونا نیازمند تصمیم قاطع دولت است

آستان بهارستان؛ نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای حل بحران کرونا باید تصمیم قاطعانه بگیرد تا مردم تکلیف خود را بدانند.

وحید جلال زاده اظهار داشت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا بعد از تعطیلات نوروز و سفرهای نوروزی، ستاد مقابله با کرونا به جای تبدیل کردن این ویروس به موج‌های اول، دوم و سوم پروتکل‌ها را سخت‌گیرانه اعمال کند.تعطیلی برخی اماکن به صورت موقت و در برهه زمانی خاص سبب به وجود آمدن وضعیت فعلی شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در نوروز مردم تردد و دید و بازدید داشتند و جلوی سفرهای غیرضروری گرفته نشد و از سوی دیگر تجمع‌ها نیز برای مردم عادی شده است، که این امر سبب بروز وضعیت فعلی کرونا شده است.

وی ادامه داد: در حالی که بسیاری از استان‌ها در وضعیت قرمز قرار دارند، نباید اجازه داد که کرونا در بین مردم عادی شود. دولت باید آینده‌نگر باشد، بازگشایی باشگاه‌های ورزشی،  پاساژها و مراکز خرید از دیگر بی‌تدبیری‌های دولت در زمان شیوع کرونا بود.

وی خاطرنشان کرد: با ادامه این وضعیت وارد فاز فرسایشی خواهیم شد چرا که کادر درمان خسته هستند و امکان اینکه مدت طولانی در طول روز شیفت‌های متعددی داشته باشند، سخت است.

منبع: خانه ملت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107