اخبار تولیدی و پوششی مجلساخبار مهمکمیسیون کشاورزی

مجلس شفافیت را از خود شروع کند / نیازمند تصویب قوانین کارآمد جهت شفافیت عملکرد قوا هستیم

آستان بهارستان؛ نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید شفافیت را از خود شروع کند و با تصویب قوانین کارآمد همه اقدامات سه قوه را شفاف کند.

منصور علی زارعی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: مردم منتظر تحول عمیق در حوزه‌های مختلف اداره کشور هستند و نمایندگان این تحولات را باید ابتدا از مجلس آغاز کنند. مردم باید عملکرد مجلس را در میدان عمل ببیند، میدان عمل مجلس قانون‌گذاری کارآمد و نظارت میدانی بر حسن اجرای قوانین است.

وی تاکید کرد: میدان عمل مجلس شفافیت امور اداره کشور است، مجلس باید شفافیت را از خود شروع کند و با تصویب قوانین کارآمد همه اقدامات هر سه قوه را شفاف کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اضافه کرد: شفافیت مهمترین ابزار مبارزه با فساد و اصلی‌ترین مولفه ایجاد ارتباط برای ملت است و مجلس انقلابی به واسطه تدوین قوانین شفاف و کارآمد باید از همه ظرفیت‌های مردم در اداره کشور استفاده کند.

وی با بیان اینکه نماینده های مجلس در انجام وظایف نظارتی خود در سال گذشته در تراز مجلس انقلابی عمل نکردند، گفت: وضعیت معیشت مردم نگران کننده است و مجلس سنگین‌ترین مسئولیت را در این حوزه دارد.

زارعی گفت: تفکر انقلابی هیچ مشکلی را حل نشدنی نمی‌داند و همین تفکر، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و جنگ با استکبار جهانی را اداره کرد، در تفکر انقلابی «نمی‌توانیم» وجود ندارد؛ در اوایل جنگ تفکر لیبرال راه حل مقابله با دشمن را زمین دادن و زمان گرفتن می‌دانست در جنگ اقتصادی اخیر همین تفکر بر سر میز برجام دست دادن با دشمن و خنده به آن را راه حل مبارزه با استکبار و حل مشکلات ‌دانست.

وی تاکید کرد: تفکر انقلابی حتما می تواند مشکل تولید، توزیع، تورم، کنترل نظام پولی و وابستگی اقتصاد کشور به نفت را حل کند. تفکر انقلابی همواره منافع ملی را بر منافع فردی و حزبی ترجیح می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107