اخبار مهمکمیسیون اصل ۹۰کمیسیون صنایع

وزیر صمت با عزل مدیران متخلف، به انتصاب‌های سفارشی پایان دهد

آستان بهارستان؛ عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی نامه‌ای خطاب به وزیر صمت تصریح کرد: با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، به روند غلط انتصاب‌های غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

حجت الاسلام حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی گفت: طی این نامه خطاب به وزیر صمت تأکید کردیم که وزیر با عزل مدیران غیر متخصص و متخلف، روند غلط انتصاب های غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

متن نامه نماینده مردم اصفهان در مجلس به وزیر صمت به شرح زیر است:

همانگونه که مستحضرید، در تاریخ آمده است، به ژنرال تی تو(رییس جمهور و رهبر اتحادیه کمونیست های یوگسلاوی سابق)اطلاع می‌دهند «معاون اول تو در کابینه، جاسوس سازمان سیا است.»

تیتو از این خبر متحیر می‌شود و پس از اتمام یکی از جلسات کابینه از وی می‌خواهد بماند.

تیتو گفته: در یک جلسه دو نفری اسلحه را روی شقیقه معاون اول گذاشتم و از وی سؤال کردم آیا تو جاسوس سیا هستی؟ او که متوجه شد قضیه لو رفته است به جاسوسی خود اعتراف کرد.

تیتو گفت: ما که رفیق قدیمی باهم بوده ایم. حالا بگو چه ماموریتی داشته ای؟

معاون اول وی می گوید: به من ماموریت داده شد تا «پست‌ها را به افراد غیر متخصص و نامرتبط واگذار کنم». و تاکنون هم این گونه عمل کرده‌ام!

تیتو گفت: نگاهی به افراد کابینه و مدیران ارشد انداختم، دیدم همین طور است! هیچ کس سر جای خودش نیست! مثلا فردی تخصص کشاورزی دارد ولی وزیر نیرو است و یا دیگری برق خوانده اما وزیر مسکن است! کسی وزیر صنعت است که اصلا سواد صنعت ندارد

معاون  اول تیتو می‌گوید: تحلیل سیا این بوده و هست که با این روش، انقلاب تیتو در یوگسلاوی بدون کودتا و حمله خارجی از درون متلاشی می‌شود. ناکارآمد کردن ساختارهای سازمانی بدترین شکل مزدوری است.

آقای رزم حسینی

جنابعالی که سابقه حضور در کانادا هم دارید! ابقای غیرقانونی افراد غیرمتخصص مثلا به مدیرعاملی شرکت فولاد مبارکه و همچنین انتصاب فردی در فولاد هرمزگان با سابقه مدیریت دخانیات بدون؛ آیا نشانه ای روشن از نفوذ و وجود عناصر مسئله دار در مجموعه تصمیم گیری آن وزارتخانه و شخص جنابعالی جهت ناکارآمد کردن ساختارها و ضربه به صنعت نیست!؟ آیا قصد نابودی فولاد کشور و ضربه به صنعت را کرده اید؟

به شما توصیه می کنم با عزل مدیران غیرمتخصص و متخلف، روند غلط انتصاب های غیرتخصصی و سفارشی را در زیر مجموعه آن وزارتخانه پایان دهید و بیش از پیش مراقب اطراف خود باشید.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107