اخبار تولیدی و پوششی مجلساخبار مهمکمیسیون برنامه و بودجه

تصویب تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی به جریان افتاد

آستان بهارستان؛ نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص درباره پرداخت و دریافت حقوق‌های نامتعارف و نجومی در کمیسیون خود خبر داد.

محمد خدابخشی با تشریح نشست روز سه شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خبرنگاران گفت: بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی و قوانین حقوق و دستمزد در این جلسه بررسی و به تصویب کمیسیون رسید.

نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: تحقیق و تفحص از پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف و نجومی دستور دیگر کمیسیون بود که تصویب شد.

وی ادامه داد: رییس سازمان امور اداری استخدامی در این جلسه اعلام کرد که پیش از این با کمک دیوان محاسبات حدود ۲۳ میلیارد تومان از محل حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگردانده شده است.

وی خاطرنشان کرد: درخواست جمعی از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ با موضوع استنکاف دولت از ساماندهی سامانه ثبت حقوق و مزایا بررسی شد که پس رأی گیری، این درخواست به تصویب کمیسیون نرسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107