اخبار تولیدی و پوششی مجلساخبار مهمانتخابات

حمایت اساتید دانشگاه از آيت الله رئیسی / نزدیک به 70 ستاد نخبگانی فعال شد / دعوت از دانشگاهیان، فرهنگیان و هنرمندان

آستان بهارستان؛ عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی در گفت وگو با ما اظهارداشت:‌ در حمایت از آیت الله رئیسی تاکنون 15 ستاد در تهران و بیش از 50 ستاد توسط نخبگان دانشگاهی، فرهنگی و هنرمندان در سراسر کشور برپا کرده ایم.

غلامرضا خواجه سروی افزود: خوشبختانه با ورود آیت الله رئیسی به کارزار انتخابات 1400 جریان های دلسوز انقلاب توانسته اند به وحدت جمعی قابل قبولی دست یابند؛ نکته مهم این است که فقط دکتر رئیسی می توانست تمامی نیروهای ارزشی را زیر یک پرچم واحد درآورد و این اتفاق سبب امیدواری در بدنه جامعه نخبگانی کشور شده است.

وی بیان داشت: باید توجه داشت روحیه انقلابی و جهادی آیت الله رئیسی و نگاه مثبت ایشان به قدرت و پویایی جوانان و در عین حال احترام ویژه به پیشکسوتان عرصه های اجرایی کشور از علل مهم اقبال عمومی به ایشان بوده است. این سرمایه اجتماعی ظرفیت گرانبهایی فراهم نموده که به راحتی به دست نمی آید و ایجاد آن سالها تلاش و سخت کوشی می طلبد و امروز ما وظیفه داریم در جهت حفظ و افزایش این سرمایه تلاش کنیم.

وی در خصوص اقبال عمومی به آیت الله رئیسی نیز گفت: در این مورد باید به کارنامه درخشان ایشان چه در جایگاه ریاست قضا و چه در جایگاه اجرایی در آستان قدس رضوی و روحیه متواضعانه و مردمی اشاره نمود که موجب شده کاندیداتوری ایشان در انتخابات ریاست جمهوری با واکنش مثبت طبقات مختلف جامعه روبرو شده و مطمئن هستیم آقای رئیسی توانایی ایجاد تحولات گسترده در جامعه را دارند.

این استاد دانشگاه بیان کرد: در روزهای اخیر تماس های مکرری از طرف نخبگان فرهنگی و دانشگاهی در حمایت از آیت الله رئیسی با ما صورت می گیرد که هم اکنون مشغول سازماندهی دانشگاهیان هستیم. تا همین امروز حدود 15 ستاد توسط نخبگان دانشگاهی و فرهنگی در تهران و بیش از 50 ستاد را در استان ها و شهرهای مختلف سازماندهی کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: این ستادها جدا از ستاد مرکزی آیت الله رئیسی اما در کنار آنها انجام پذیرفته است و هم اکنون در حال سازماندهی و مدیریت این ستادها و تقسیم کار در هر حوزه هستیم؛ تولید محتوا، دعوت مردم به شرکت گسترده در انتخابات و معرفی ویژگی های آیت الله رئیسی از مهمترین وظایف این ستادها می باشد.

وی تاکید کرد: ما تمامی ستادهای سازماندهی شده را موظف به امیدبخشی به آینده به خصوص در میان نسل جوان و نوجوان کشور کردیم و لذا تلاش داریم با فرهنگیان عزیز و معلمان گرامی هم در هر استان ارتباط بگیریم.

خواجه سروی گفت: در هر ستاد بخشی را برای پاسخ به تخریب ها و شبهاتی که به دروغ به آقای رئیسی و دولت ایشان نسبت می دهند اختصاص داده ایم و از همه اساتید گرانقدر و دانشگاهیان عزیز درخواست داریم که جهادگونه وارد عرصه شوند تا جبهه حامیان انقلاب بتواند به اهداف مقدس خود در این رقابت ها نایل شود.

وی تصریح کرد: نکته مهم دیگر در ارتباط با موضوع رقابت های انتخاباتی این است که ما نباید خود را از اکنون پیروز قطعی انتخابات بدانیم و از فعالیت های همه جانبه غافل شویم بلکه باید بر طبق نقشه راهی که طراحی کرده ایم به دنبال جذب بیشتر و سازماندهی فراگیر نخبگان دانشگاهی و فرهنگی و به خصوص هنرمندان باشیم و برای اقناع مردم برای شرکت در انتخابات و پاسخ به شبهاتی که توسط رقیبان طرح می شود شب و روز فعالیت کنیم تا انشاءلله شاهد روی کار آمدن دولت انقلابی و محبوب برآمده از رای بالای مردم باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107