اخبار مهمانتخابات

برنامه‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در صداوسیما مشخص شد / ٖآغاز برنامه‌ها از جمعه+جدول

آستان بهارستان؛ با برگزاری مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما، ترتیب برنامه‌های هر یک از نامزدها در رادیو و تلویزیون مشخص شد.

برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مشخص شد.

با اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص صلاحیت نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، قرعه­ کشی برنامه­ های قانونی تبلیغات نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری امشب ساعت 22 در سالن همایش های سازمان صداوسیما برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم رئیس سازمان صداوسیما، معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی، معاون سیما، دادستان کل کشور، رئیس و دبیر ستاد انتخابات کشور و نمایندگان شورای نگهبان قانون اساسی و شورای نظارت بر صداوسیما و نمایندگان نامزدهای احراز صلاحیت شده حضور داشتند.

در ادامه مراسم قرعه کشی برگزار شده و امیرحسین قاضی زاده هاشمی اولین کاندیدایی بود که نام او از گردونه خارج شده و شماره 11 به او تعلق گرفت. دومین کاندیدا محسن رضایی بود که نام او از گردونه بیرون آمد و شماره 13 را به خود اختصاص داد.

گوی سوم این قرعه کشی نیز به علیرضا زاکانی تعلق گرفت و شماره 17 به وی اختصاص یافت. گوی چهار نیز به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی اختصاص یافت که شماره 15 به آن تعلق یافت. گوی پنجم نیز به محسن مهرعلیزاده اختصاص یافت که شماره 16 متعلق به آن بود.

گوی ششم در این مراسم قرعه کشی به عبدالناصر همتی اختصاص یافت و شماره 12 را به خود اختصاص داد. گوی هفتم و آخر این مراسم نیز به سعید جلیلی با شماره 14 اختصاص یافت.

در ادامه تصویر جدول پخش برنامه های تبلیغاتی کاندیداها در تلویزیون و رادیو قایل مشاهده است:

همچنین طبق جدول ارائه شده، مناظره های میان کاندیداها در 3 نوبت در روزهای دوشنبه ۱۷ خرداد، جمعه ۲۱ خرداد و سه شنبه ۲۵ خرداد برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107