اخبار قماخبار مهمکرونا

استاندار قم: شرایط کرونایی قم ویژه است

آستان بهارستان؛ استاندار قم در حاشیه افتتاح مرکز خودرویی واکسینایون کرونا گفت: استان قم از نظر مدت زمان درگیری، شدت و وسعت بیماری کرونا شرایط ویژه ای دارد.

بهرام سرمست در حاشیه افتتاح پایگاه خودرویی واکسیناسیون قم که در بلوار شهید سلیمانی به بهره برداری رسید، با تشکر از فعالان حوزه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: مرکز واکسیناسیون خودرویی علاوه بر ۵ مرکز دیگر، به افرادی که دارای شرایط خاص هستند خدمات واکسیناسیون در خودرو ارائه می‌دهد.

استاندار قم در ادامه ضمن توصیه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: از مردم می‌خواهیم در جهت کنترل و جلوگیری از شیوع موج جدید بیماری در حوزه واکسیناسیون نیز همکاری مطلوب را داشته باشند.

وی روند واکسیناسیون در قم را قابل قبول دانست و گفت: در کنار زحمات کادر درمان، مردم نیز با استقبال خودشان از واکسیناسیون به این امر کمک کنند تا گروه‌های مشمول و افراد بالای ۷۰ سال واکسن خود را سریع‌تر دریافت کنند.

سرمست با اشاره به اینکه قم از نظر زمان، شدت و وسعت درگیری با بیماری، شرایط خاصی را داشته است، گفت: در ارزیابی‌های کشوری میزان استقبال مردم قم از واکسیناسیون در حد متوسط و قابل قبول است اما با توجه به شدت درگیری استان با بیماری انتظار می‌رود که استقبال مردم بیشتر از وضعیت فعلی باشد.

استاندار قم افزود: از صدا و سیما و رسانه‌ها می‌خواهیم تا در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری داشته باشند و همچنین مردم نیز دریافت واکسن را به تأخیر نیندازند تا از آسیب به گروه‌های پر خطر اجتناب شود.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107