اخبار مهمانتخاباتکمیسیون آموزش

دشمن در انتخابات پروژه عصبانی سازی مردم را دنبال می کند

آستان بهارستان؛‌ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوع امنیت انتخابات ۱۴۰۰ در این کمیسیون گفت که طبق توضیحات فرمانده پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی، دشمن پروژه عصبانی سازی مردم را دنبال می کند.

ابوالفضل عمویی در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: این جلسه با حضور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی و معاونانش برای بررسی موضوع امنیت انتخابات ۱۴۰۰ برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه سردار اشتری با ارائه گزارشی از اقدامات و تدابیر درنظر گرفته شده نیروی انتظامی در تشکیل قرارگاه انتظامی امام علی (ع) در مراحل پیش، حین و پس از برگزاری انتخابات، بر آمادگی کامل ناجا برای برگزاری آرام و امن انتخابات تاکید کرد.

عمویی توضیح داد: همچنین سردار بابایی، فرمانده پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی با مروری بر راهبردهای دشمن برای تهدیدسازی از انتخابات پیش رو، بیان کرد که دشمن پروژه عصبانی سازی مردم را دنبال می کند.

وی گفت که بر اساس گزارش جامع ارائه شده، نیروی انتظامی، اشراف خوبی بر روی جریان های معارض از جمله جریان نفاق و آنارشیست ها دارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: سردار ساجدی نیا، معاون عملیات نیروی انتظامی هم در این با ارایه گزارشی از آمادگی یگانهای عملیاتی و امدادی نیروی انتظامی برای حفظ امنیت ۷۵ هزار صندوق رای در انتخابات، تاکید کرد که تدابیر لازم برای مراقبت از امنیت ستادهای انتخاباتی صورت گرفته است.

عمویی  گفت که نمایندگان عضو کمیسیون ضمن تقدیر از اشراف و تدابیر نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰، دغدغه های مدنظر خود را مطرح کردند که مورد توجه مقامات نیروی انتظامی قرار گرفت.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107