اخبار مهمانتخابات

دولت من اجازه نمی دهد ۹۰ هزار میلیارد تومان دست ۱۱ نفر باشد

آستان بهارستان؛ نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رییس کل بانک مرکزی می گوید ۹۰ هزار میلیارد تومان از معوقات بانکی دست یازده نفر است خلق پول اینجا اینطور می شود. اینها است که دولت ما برای آن برنامه دارد و دولت ما اجازه‌ نخواهد داد که ۹۰ هزار میلیارد تومان دست یازده نفر باشد.

سعید جلیلی با تاکید بر اینکه باید از فرصت فضای مجازی به بهترین شکل استفاده کرد، گفت: برخی محدودیت‌ها توجیه ندارد میان اینستاگرام و توییتر چندان فرقی وجود ندارد و اگر محدودیتی در این حوزه هست حتما باید برداشته شود.

وی بعد از ضبط برنامه تلویزیونی خود در جمع خبرنگاران گفت: اهمیت انتخابات جدا از اینکه چه کاندیدا و چه نامزدی رای بیاورد این است که همه مردم در این انتخابات مشارکت پرشور و گسترده داشته باشد.

وی افزود: رسانه ملی در این زمینه می‌تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد، به ویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا که فعالیت‌های حضوری و تبلیغاتی محدودیت‌های جدی دارد و باید اصول بهداشتی رعایت شود صدا و سیما نقش بسیار مهم و بی‌نظیر دارد و می‌تواند با تشویق مردم به شرکت گسترده‌تر در انتخابات این فرصت را فراهم کند که مردم بتوانند یک انتخاب درست داشته باشد.

جلیلی افزود: انتخاب درست زمانی می‌تواند صورت بگیرد که نامزدها بتوانند به سوالات واقعی مردم پاسخ معتبر دهند و مردم بتوانند از میان پاسخ‌های آنها بهترین را انتخاب کنند،.

وی فضای مجازی را فرصت بی نظیر برای نسل جوان عنوان کرد و گفت: فضا و فرصت‌های فضای مجازی درگذشته نبود و باید از این فضا حداکثر استفاده را کرد چرا که این فرصت را به ما داده با سرعت و کیفیت بهتر و همچنین دقت بیشتر، بسیاری از خدمات به مردم ارائه شود و ما نیز باید از این ابزار استفاده کنیم.

وی ادامه داد: عده‌ای القا می‌کنند که عده‌ای می‌خواهند بیایند و این فضا را محدود کنند، من می‌گوییم که این طور نیست و باید از فرصت فضای مجازی به بهترین شکل استفاده کرد چرا که بعضا برخی محدودیت‌ها توجیه ندارد میان اینستاگرام و توییتر چندان فرقی وجود ندارد و اگر محدودیتی در این حوزه هست حتما باید برداشته شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید صادقانه به جوانان گفت که در فضای مجازی مانند هر فضایی دیگری کسانی وجود دارند که بخواهند از این ظرفیت‌ها برای آسیب به فرهنگ و بنیان خانواده استفاده کنند که اکثر مردم ما نیز به این موضوع رضایت ندارند و این موضوعات را نمی‌پذیرد و باید تدابیر لازم برای آن سنجیده شود.

وی ادامه داد: رییس کل بانک مرکزی می گوید ۹۰ هزار میلیارد تومان از معوقات بانکی دست یازده نفر است خلق پول اینجا اینطور می شود. اینها است که دولت ما برای آن برنامه دارد و دولت ما اجازه‌ نخواهد داد که ۹۰ هزار میلیارد تومان دست ۱۱ نفر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107