اخبار قم

احتمال ایجاد مشکل در تامین نیاز آبی استان / نیازمند همراهی رسانه ها هستیم

آستان بهارستان؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به کاهش شدید بارندگی‌ها گفت: سال بسیار چالش‌برانگیزی را ازنظر اقلیمی در کشور به‌ویژه در استان قم پیش رو داریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، علی جان صادق پور به تشریح وضعیت منابع آبی در سال جاری پرداخت و اظهارداشت: با توجه به کاهش چشمگیر نزولات جوی، سال چالش‌برانگیزی را ازنظر اقلیمی در کشور به‌ویژه در استان قم پیش رو داریم.

وی با اشاره به اینکه تأمین آب برخی از مناطق استان به‌صورت مستقیم با بارندگی ارتباط دارد، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که با مشکلاتی درزمینهٔ تأمین آب در این مناطق مواجه شویم.

وی اطلاع‌رسانی، مدیریت بهینه و ارتباط مستمر با مردم را برای عبور از وضعیت کم‌آبی ضروری دانست و تأکید کرد: در این زمینه رسانه‌ها می‌توانند نقش تأثیرگذاری برای گذر از این شرایط ایفا کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم بابیان اینکه باید با برنامه‌ریزی و مدیریت به استقبال چالش‌های آینده برویم یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب برنامه‌ریزی‌های لازم را در این خصوص انجام داده اما لازم است مردم نیز به کمک رسانه‌ها از اقدامات انجام‌شده اطلاع پیدا کنند و هرکجا که لازم شد یاری‌رسان ما باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107