اخبار قماخبار مهمانتخابات

وعده‌های غیرواقعی انتخاباتی، بازی با احساسات مردم است

آستان بهارستان؛ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که ایجاد تحول در کشور مرد میدان می‌خواهد و نمی‌شود با وعده‌های غیرواقعی و بازی با احساسات مردم آنها را پای صندوق‌های رای کشید.

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در نشست بصیرتی حوزه های علمیه با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ در مدرسه فیضیه، گفت: امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار خود است و دشمن به درستی فهمیده که انقلاب پاسخ متقابلی به ماجراجویی هایی آنها در دریا، هوا، صنعت موشکی وغیره وارد خواهد کرد.

وی اظهارکرد: انقلاب اسلامی از نظر بعد بین المللی در بهترین شرایط قرار دارد و تنها نگرانی ما مشکل و وضعیت مدیریت در داخل کشور است.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: مشکل داخلی امروز ایران فقر نیست بلکه شکل مدیریت است و به همین دلیل به خاطر عبور از این بحران مقام معظم رهبری راه برون رفت از معضلات کنونی را تحول کشور با روی کار آمدن دولت جوان انقلابی طرح ریزی کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: راه عبور از مشکلات کنونی قهر کردن با صندوق های رای نیست بلکه راهکار عبور از معضلات و نارضایتی های کنونی حضور پرشور مردم برای بسترسازی برای تحولات بزرگ در کشور است.

وی با بیان اینکه کاهش مشارکت در این دوره از انتخابات شکست اصولگرایان نیست بلکه شکست و باخت انقلاب اسلامی است، گفت: در منطق اسلام انتخاب آزاد است اما مومن در قبال انتخاب خود در چهارچوب اسلام مسوول است و باید بتواند نسبت به رایی که می دهد پاسخ بدهد.

به باور وی، کسانی امروز از یاس و ناامیدی سخن می گویند که علم، توانایی و روحیه تحول ندارند؛ ایجاد تحول در کشور مرد میدان می خواهد و نمی شود با وعده افزایش یارانه و بازی با احساسات مردم آنها را پای صندوق های رای کشید.

حاجی صادقی اضافه کرد: تحول یعنی سرمایه های خفته نظام را زنده کنیم و برای اجرای عدالت نسخه و برنامه عملیاتی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: کشور به رییس جمهور و دولتی نیاز دارد که استکبارستیز، ظلم ستیز و در امتداد ولایت باشد و خود را سرباز ولایت بداند.

حاجی صادقی تصریح کرد: ما رییس جمهوری نمی خواهیم که بخواهد به اجتهاد در برابر نص دست بزند. ما دولتی می خواهیم که بصورت کامل تابع منویات مقام معظم رهبری باشد. امروز برخی می گویند نظر ما با مقام معظم رهبری در برخی امور متفاوت است؛ باید به آنها بگوییم که شما غلط می کنید نظر مخالفی با ولایت دارید.

وی ابراز کرد: طیف مقابل برای ۱۰ روز آخر انتخابات با پشتوانه سرمایه مادی و شیوه های تبلیغاتی غربی برای سوار شدن بر موج احساسات مردم برنامه جدی دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  گفت: دشمن امروز در وضعیت فعال نیست و در وضعیت انفعال قرار دارد و نمی تواند ناامنی های امنیتی جدی برای انتخابات پیش رو به وجود بیاورد.

وی در ادامه بیان کرد: رسالت و فلسفه وجودی روحانیت هدایت مردم برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی و نشان دادن مسیر درست زندگی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در نظام ولایی شان راهبری و مدیریتی روحانیت بیشتر از سایر شوون است چرا که امروز نظام و حکومت ایران در اختیار حوزه های علمیه است و خاستگاه انقلاب ۵۷ در تمام ابعاد و صاحب اصلی آن حوزه های علمیه است.

به گفته وی، انقلاب اسلامی و ایران امروز حرم اسلام و تشیع است و اگر این حرم شکسته و زمین بخورد اجازه نمی دهند حرمی برای ائمه اطهار در کشورهای دیگر نیز باقی بماند و سردار شهید سلیمانی نیز بر این مساله تاکید زیادی داشت.

وی باتوجه به فرازی از سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد افکار دشمن و عظیم و نامتجانس بودن آن ادامه داد: دشمن بنا دارد که جلوی ماندگاری انقلاب اسلامی را بگیرد که جبهه انقلاب در  تقابل با آن با تنوع ،انگیزه، ابتکار و برنامه هدایت‌شده باید حرکت کند.

زمینه همکاری سپاه و حوزه تقویت شود

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: زمینه تفاهم و همکاری سپاه و حوزه های علمیه بایستی تقویت شود تا در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هم افزایی صورت گیرد.

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به بستر مناسب سپاه در جذب روحانیون روشنگر و انقلابی گفت: هم اکنون تعداد قابل توجهی از طلاب فاضل در سپاه پاسداران به صورت رسمی مشغول به کارند که معاونت امور روحانیون در قم نیز دفتر جذب دارد تا از ظرفیت مناسب روحانیون در پیشبرد اهداف وهدایت جریان انقلاب استفاده شود.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع بصیرت افزایی گفت: از مهمترین ماموریت های سپاه بصیرت افزایی و روشنگری است که این ماموریت به عهده همه رده ها به ویژه معاونت سیاسی سپاه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با توجه به اهمیت فضای مجازی افزود: در این فضا ظرفیت مناسبی است که می‌توان از آن استفاده کرد و به روشنگری و بصیرت افزایی پرداخت و در ادامه تشریح کرد: پژوهشگاه امام صادق، دانشگاه شهید محلاتی، بسیج اساتید و بسیج طلاب ظرفیت مناسبی برای گسترش فعالیت های سپاه و حوزه علمیه در مسائل مختلف است.

وی با اشاره به موضوع انتخابات گفت: امروز انتخابات به امنیت ملی، ماندگاری انقلاب و همچنین اقتدار نظام گره خورده است و می‌تواند سرآغاز تحول باشد.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107