اخبار مهمانتخاباتکمیسیون آموزش

مردم رفع مشکلات را می خواهند نه بازی‌های سیاسی

آستان بهارستان؛ یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مردم کار شبانه روزی و جهادی برای حل مشکلات‌شان می‌خواهند گفت: مردم به دنبال رفع مشکل هستند نه بازی‌های سیاسی.

علیرضا سلیمی اظهارکرد: نتایج انتخابات نشان داد عمر جریانات سیاسی تمام شده برخی جریانات سیاسی در این دوره از انتخابات با همه حیثیت‌شان آمدند و از برخی حمایت کردند اما تعداد آراء آنها مشخص است. رئیس جمهور منتخب هم فارغ از رویکرد جریانات سیاسی به میدان آمد لذا جریانات سیاسی دیگر نقشی در این معادلات ندارند.

وی ادامه داد: مردم به دنبال حل مشکلات‌شان هستند نه بازی‌های سیاسی، آنها به دنبال کسی هستند که اقتدار کشور را حفظ کند و ایرانی قدرتمند را به نمایش بگذارد و بتواند اشتغال، تورم، مسکن، ارزش پول ملی و بورس را مدیریت کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جریانات سیاسی اثبات کردند از فرصت‌هایی که ملت برایشان ایجاد کردند برای پرکردن جیب حزب و قبیله‌شان استفاده می‌کنند؛ پست‌ها را به رفقای حزبی‌شان می‌دهند و افراد لایق را حذف می‌کنند لذا مردم آمدند که این حلقه را بشکنند در واقع مردم زیر میز ناکارآمدی،‌ سوء مدیریت، بی‌تدبیری، بی‌عرضگی و مدیریت فشل پرتوقع ناکارآمد و زیر میز جریانات سیاسی زدند.

سلیمی با بیان این‌که مردم  سربازایرانی مثل سردار سلیمانی می‌خواهند گفت: امیدواریم جریانات سیاسی این را فهمیده باشند و به رای مردم تمکین کنند. مردم دیگر حوصله بازی‌ها را ندارند و پیامشان این است که برای ساخت کشور دست به دست هم بدهیم. مردم گرفتار هستند و باید برای آنها چاره کرد باید قبیله‌بازی، حزب‌بازی و مچ‌گیری تمام شود.

وی با بیان این‌که مردم در سخت‌ترین شرایط و با وجود شیوع ویروس کرونا حضور بی‌نظیری در انتخابات داشتند، یادآور شد: خیلی‌ها این انتخابات را تحریم کرده بودند و خیلی‌ها هم لحظه آخر وارد صحنه شدند اما دست پرقدرت ملت این تفکر را به حاشیه راند حالا مردم کار جهادی و شبانه روزی می‌خواهند تا این مسیر پرسنگلاخ هموار شود و کشور با سرعت بیشتری به پیش برود.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107