اخبار مهمانتخاباتکمیسیون عمران

رئیسی، گذشته تلخ مردم را با کار و تلاش مضاعف، پاک کند

آستان بهارستان؛ نماینده مردم شاهرود گفت: امید که رییس جمهور منتخب قدردان این توفیق بزرگ الهی باشد و با تمام وجود، گذشته تلخ مردم را با کار و تلاش مضاعف از خاطره آنها بردارد.

علی اصغر خانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهارکرد: روز جمعه شاهد خلق حماسه‌ای بزرگ در جای جای ایران اسلامی بودیم. حماسه‌ای که به واسطه حضور ملت نجیبمان رقم خورد و لبیکی دوباره به تدابیر حکیمانه رهبری عظیم الشانمان بود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور مردم پای صندوق رأی، حضوری بود که برای بی‌ثمر کردن آن از یکسال قبل دشمنان داخلی و خارجی با تمامی امکانات رسانه‌ای و سیاسی دست در دست هم داده بودند، اما نمی‌دانستند که بلوغ سیاسی و بصیرت این ملت فراتر از سیاه‌نمایی‌های آنها است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که مردم وقعی به خارج‌‎نشینان مزدور و مدعیان دروغین دموکراسی و تحریم‌کنندگان انتخابات نمی‌گذارند، گفت: مردم با تمام گلایه‌هایی که داشتند، با وجود مشکلات معیشتی، اشتغال و اقتصادی کلان که ماحصل بی‌تدبیری‌ها بود باز هم به دعوت رهبر عزیزشان لبیک گفتند و به دنیا نشان دادند که پای آرمان‌های انقلاب و خون شهدا ایستاده‌اند.

خانی گفت: امید که با وجود این روحیه انقلابی، منتخب ملت، قدردان این توفیق بزرگ الهی باشد و با تمام وجود گذشته تلخ مردم را با کار و تلاش مضاعف از خاطره آنها بردارد. هرچند با صفاتی که از سید ابراهیم رییسی سراغ داریم، انتظاری غیر از این نمی‌رود.

نماینده مردم شاهرود در مجلس نسبت به تشکیل کابینه کارآمد ابراز امیدواری کرد و گفت: کابینه باید متعهد، متخصص، دست‌پاک، دلسوز مردم و با انگیزه‌ای مضاعف باشد و مسیر خدمت به مردم را در پیش بگیرد و در پاسخ به حماسه مردم، خود نیز حماسه آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی را رقم بزند.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107