اخبار قم

استاندار قم: همه محدودیت‌های وضعیت زرد در استان اجرا می‌شود

استاندار قم بابیان اینکه همه محدودیت‌های وضعیت زرد در استان قم اجرا می‌شود، گفت: موج جدیدی در برخی کشورهای دنیا از جمله در استان‌های جنوبی کشور رخ‌داده که جای هشدار و اخطار دارد و باید از عادی انگاری و سهل‌انگاری پرهیز کنیم.

بهرام سرمست ظهر امروز در پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در وضعیت زرد گروه مشاغل 1، 2، و 3 فعالیت دارند وادارات هم با دوسوم نیرو کار می‌کنند و منع رفت‌وآمد شبانه هم اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: مأموران بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با جدیت زیاد اجرای طرح واکسیناسیون کرونا را در دستور کار خود قراردادند و آن را دنبال می‌کنند.

استاندار قم عنوان کرد: وضعیت اجرای دستورالعمل‌ها بهداشتی در انتخابات 28 خردادماه مطلوب بود واز مردم و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات تشکر می‌کنم.

سرمست تصریح کرد: ستاد کرونا بنا دارد در کنار استفاده از واکسن داخلی، واردات واکسن را نیز ادامه دهد و برنامه واکسیناسیون برای سنین برنامه‌ریزی‌شده هم اجرا می‌شود.

وی بابیان اینکه همه محدودیت‌های وضعیت زرد در استان قم اجرا می‌شود، گفت: بر اساس گزارش‌هایی که در این جلسه ارائه شد موج جدیدی در برخی کشورهای دنیا ازجمله در استان‌های جنوبی کشور رخ‌داده که جای هشدار و اخطار دارد و باید از عادی انگاری و سهل‌انگاری پرهیز کنیم.

استاندار قم با اشاره به ورود واکسن ایرانی به روند واکسیناسیون عنوان کرد: در کنار این واکسن انواع خارجی آن‌هم وارد می‌شود تا با روند تندتری واکسیناسیون انجام شود.

سرمست با تأکید بر پابرجا بودن محدودیت‌های کرونایی مطابق با شرایط زرد در این استان خاطرنشان کرد: باید نظارت‌ها بر اعمال محدودیت‌ها شدیدتر و جدی‌تر شود تا شاهد آغاز موج جدید بیماری نباشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107