اخبار مهمکمیسیون شوراها

حمایت رهبر انقلاب مسئولیت دولت آقای رئیسی را سنگین‌تر کرد

آستان بهارستان؛ نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه حمایت و باور رهبر انقلاب به دولت آقای رئیسی مسئولیت دولت سیزدهم را سنگین‌تر کرد، گفت: دولت آقای رئیسی میراث ‌دار سرزمین سوخته‌ای است که آقای روحانی به جای گذاشته و دولت سیزدهم ضمن انجام وظایف خود باید نسبت به رفع این مشکلات برجای مانده اقدام کند.

احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم رئیس جمهور سیزدهم گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب و باور و اعتماد ایشان به دولت آقای رئیسی مسئولیت دولت سیزدهم را سنگین‌تر می‌کند که رهبر معظم انقلاب البته ضمن این اعتماد و باور بر استمرار مردمی بودن در طول عمر دولت سیزدهم تأکید کردند.

وی افزود: ما چه بخواهیم و چه نخواهیم مشکلی برای دولت آقای رئیسی وجود دارد که میراث‌دار ویرانه‌ای است که از عملکرد ناصواب آقای روحانی به جای مانده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ دولت سیزدهم باید بتواند ضمن اداره کشور با این وضعیت برنامه‌های توسعه‌ای خود را پیش ببرد تا بتواند پشتیبانی و حمایت مردم را بیش از پیش داشته باشد.

تبلیغات دشمن علیه ایران وارد فاز جدیدی شده است

علیرضابیگی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بحث جنگ روانی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: تبلیغات دشمن علیه ما همواره قوی بوده و الان هم وارد فاز جدیدی شده است.

وی افزود: امروز جنگ و رویارویی نظامی مطرح نیست و بیشترین هجمه برای به آتش کشیدن اعتماد مردم و تقویت بی‌اعتمادی‌ها نسبت به دولت و حاکمیت است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ تنها راه خنثی کردن این توطئه‌های دشمن خدمت صادقانه به مردم است چرا که اگر این فضاسازی‌ها و تخریب‌های دشمن علیه دولت و نظام مصادیقی را در داخل پیدا کند و مواردی پیدا شود که اثبات‌کننده بعضی گفته‌های دشمنان است موجب خسارت بیشتر به کشور خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراها گفت: در نتیجه باید با خدمت صادقانه و تلاش برای رفع مشکلات کشور در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن گام برداریم.پایان پیام/۱۱۰

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107