اخبار مهمکمیسیون انرژی

اهانت به خبرنگاران هرمزگانی را محکوم می کنم/مسئولان گمرک هرمزگان باید عذرخواهی کنند

آستان بهارستان؛ رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: باید اداره کل گمرک هرمزگان در بیاینیه ای رسمی عذرخواهی خود را از اهانت به جامعه رسانه ای هرمزگان اعلام کند و هیچ انکار و سهل انگاری مورد قبول مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس نیست. باید از خبرنگاران و عکاسان دلجویی شود.

احمد مرادی پیرامون بی حرمتی به جمعی از خبرنگاران هرمزگانی در مرکز واکسیناسیون شهید رجایی بندرعباس، افزود: اهانت و بی حرمتی به جامعه رسانه هرمزگان که خالصانه فعالیت و با انواع مشکلات دست و پنجه نرم می کنند امری ناپسند است. از سوی مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، این اقدام صورت گرفته را محکوم می کنم.

وی گفت: خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و باید در ارائه وظایفی که برعهده دارند، ساعی و کوشا باشند.

وی اضافه کرد: به 17 مرداد نزدیک می شویم و باید در جایگاه رفیع خبرنگاران بیش از پیش کوشا باشیم، برخی مسئولان با برخی رفتارهای توهین آمیز سعی در کم ارزش جلوه دادن این جایگاه دارند.

مرادی گفت: از زمان شیوع کرونا، جامعه رسانه ای هم پای کادر درمان در انعکاس رویدادها، آگاه سازی مردم و مجاهدت های کادر درمان، گام برداشته و به واقع که باید یک خسته نباشید جانانه به این قشر زحمتکش گفت.

مسئولان هرمزگان باید از خبرنگاران عذرخواهی کنند

وی افزود: در عجبم درحالی که وزارت بهداشت و درمان نیز مجوز واکسیناسیون خبرنگاران را صادر کرده و در کل کشور این امر در حال انجام است. طبق مصوبه ستاد مدیریت کرونا این اتفاق باید در استان هرمزگان هم رخ دهد. چگونه مسئولی اجازه می دهد اینچنین در روند واکسیناسیون جامعه رسانه ای استان هرمزگان خلل وارد کند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با بیان اینکه اگر مرکزی در اداره ای همچون گمکر هرمزگان تشکیل می شود جهت سهولت در واکسیناسیون و برای ممناعت از ازدحام در مراکز مختلف است، خاطرنشان کرد: واکسیناسیون عمومی و به فرد یا دستگاهی تعلق ندارد و باید تمامی گروه ها طبق زمانبندی وزارت بهداشت و درمان اقدام به تزریق کنند.

وی ادامه داد: خبرنگاران و عکاسان با توچه به پیامک ارسالی وزارت بهداشت و درمان و با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونا به آن مرکز مراجعه کرده اند و آن مرکز موظف به واکسیناسیون بوده و هیچکس حق ممانعت یا سهم خواهی در این خصوص نداشته و ندارد.

مرادی گفت: واکسیناسیون خبرنگاران و عکاسان در زمره وظایف وزارت بهداشت و درمان است.

وی عنوان کرد: باید اداره کل گمرک هرمزگان در بیانیه ای رسمی عذرخواهی خود را از اتفاق پیش آمده اعلام کند. هیچ انکار و سهل انگاری مورد قبول مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس نیست. باید از خبرنگاران و عکاسان دلجویی شود. طبق اعلام استانداری هرمزگان انتظار داریم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به این مساله ورود کرده و نتیجه را در رسانه ها اعلام کند.پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107