اخبار مهمکروناکمیسیون اصل ۹۰

وضعیت کرونایی مشهد خراب است

آستان بهارستان؛ نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت وخیم کرونایی در مشهد تاکید کرد: باید با برنامه ریزی جدی از ظرفیت همه بخش ها برای کنترل کرونا استفاده کرد.

به گزارش آستان بهارستان؛ حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در جلسه علنی امروز مجلس در اخطاری با استناد به اصل ۵۳ قانون اساسی، اظهارداشت: در جریان جلسه علنی روز گذشته مجلس بحث حقوق های متعارف و نامتعارف، مطرح شد.

وی ادامه داد: این در حالی که بر اساس قانون ما عملا چیزی به نام حقوق نامتعارف نداریم. حقوق یا قانونی است که نوش جان گیرنده آن و یا غیرقانونی است که باید بازگردانده شود.

وی گفت: بر اساس اصل ۵۳ قانون اساسی همه پرداخت ها باید به موجب قانون باشد. مسیری که ما در بحث تخلف در پرداخت حقوق ها آغاز کردیم انتهایی ندارد.

کشور در وضعیت سخت کرونایی  است

نماینده مردم مشهد در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود در اخطاری با استناد به اصل ۲۹ قانون اساسی، تصریح کرد: وضعیت بهداشت و درمان کشور در شرایط کرونایی در همه نقاط کشور سخت است، اما در مشهد وضعیت وخیم تر است.

وی گفت: رئیس جمهور نماینده ویژه ای را فرستادند و وزیر بهداشت نیز امروز به مشهد سفر کردند. اما اوضاع در مشهد خراب است. خدمات رسانی به زائران در سطح مشهد نامناسب است. امکان خدمات رسانی به همه بیماران وجود ندارد.

وی تصریح کرد: باید برنامه ریزی دقیق صورت گیرد و از همه ظرفیت ها برای کنترل این بیماری استفاده شود. سپاه و ارتش آمادگی خود را اعلام کرده اند. اگر از ظرفیت همه بخش ها استفاده نشود نمی توان این بیماری را در مشهد کنترل کرد.

***

لازم است که یک روز است که مبادی ورودی به مشهد بسته شده است. اما متاسفانه سفرهای با وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار و اتوبوس آزاد است.

بیش از سه هزار نفر در بیمارستان های خراسان رضوی بستری هستند. آمار فوتی ها در کشور در موج پنجم کرونا باز هم رکورد جدیدی زده است. پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107