اخبار مهمکمیسیون فرهنگی

رئیسی می توانست وزرای قوی‌تری به مجلس معرفی کند

آستان بهارستان؛ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیسی می‌توانست وزرای قوی‌تری معرفی کند، گفت: نمایندگان مجلس باید با دقت و ظرافت بیشتری کابینه پیشنهادی را بررسی کنند.

نماینده ادوار مجلس در رابطه با ارزیابی خود از لیست پیشنهادی کابینه سیزدهم و نقش آنها در تحول‌آفرینی. اظهار داشت: اول باید دید مجلس به این کابینه رأی می‌دهد یا نمی‌دهد. بعد می توان قضاوت کرد که اعتماد به این کابینه درست است یا غلط.

حجت الاسلام احمد سالک عنوان کرد: با توجه به شناختی که از برخی افراد کابینه پیشنهادی دارم. آقای رئیسی می‌توانستند افرادی قوی‌تر و با تجربه‌تری معرفی کنند. این افراد در حال حاضر معرفی شدند و باید ببینیم چه تصمیمی برای آنها گرفته خواهد شد.

نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: لازمه تحول‌آفرینی توسط رئیسی، این است که افراد کار آزموده و با عملکرد مثبت و جهادی به میدان بیایند. سوال این است که آیا این تعداد می‌توانند این تحول را تحقق بخشند یا نه؟ بنده در حال حاضر هیچ قضاوتی ندارم تا بعد از اظهار نظر مجلس بتوان قضاوت کرد.

نمایندگان با دقت بیشتری به وزرا رای دهند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس قبل گفت: توصیه من به نمایندگان مجلس این است. با دقت این کار را پیگیری کنند. آثار مثبت آن برای کل نظام و کشور رقم می خورد. برخی از افراد پیشنهادی برای حضور در کابینه، دارای یکسری حواشی هستند.

لازم به ذکر است که دو روز پیش فهرست وزرای پیشنهادی رئيسی به صورت رسمی اعلام وصول شد و در ای مدت نماینده های مجلس با وزرای پیشنهادی جلسات متعددی داشته اند.

برخی معتقدند کابینه سیزدهم واجد امتیازات خوبی ازلحاظ پشتوانه های علمی و تجارب مدیریتی است و میانگین سنی نسبت به کابینه های پیشین بهتر شده اینک نوبت مجلس است تا با هم افزایی و تعامل وبررسی کارشناسانه و سریع کمک کنددولت با انرژی بیشتری کارخود را آغاز کند پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107