اخبار مهمکمیسیون حقوقی

دولتمردان جهادی و انقلابی کار کنند

آستان بهارستان؛ رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی، دولت و مجلس باید با همکاری با یکدیگر مشکلات کشور را به ویژه در زمینه اقتصادی و مقابله با کرونا برطرف کنند.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی با اشاره به اعتماد حداکثری نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دقت کامل برنامه و سوابق وزرای پیشنهادی دولت را بررسی کردند.

وی بیان کرد: در شرایط فعلی انتظار ما از دولتمردان جدید آن است که تخصص خود را برای رفع مشکلات کشور به کار گیرند و پای کار و متعهد باشند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای مجلس شورای اسلامی اهمیت زیادی دارد که دولت سیزدهم پیگیر مشکلات عدیده مردم باشد، گفت: دولتمردان باید اهل تلاش و کار شبانه روزی باشند تا بتوانند مطالبات به حق مردم را به سرعت پیگیری و مشکلات آنان را مرتفع کنند.

دولت انقلابی و جهادی کار کند

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولتمردان باید انقلابی، جهادی، مردمی، متخصص و پرتلاش باشند و لازم است که برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و بلندمدت برای رفع مشکلات کشور داشته باشند.

غضنفرآبادی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به وظیفه خود در بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت به صورت دقیق عمل کرد.

در شرایط فعلی، دولت و مجلس باید با همکاری با یکدیگر مشکلات کشور را به ویژه در زمینه اقتصادی و مقابله با کرونا برطرف کنند.

***

لازم به ذکر نماینده های مجلس شورای اسلامی بعد از جلسات پنج روزه و کار فشرده به ۱۸ وزیر آيت الله رئیسی رای موافق دادند.

بسیاری از نماینده های مجلس خواستار کار و فعالیت جهادی هیات دولت سیزدهم شدند و گفتند جهت بهبود وضعیت مردم آماده هر نوع همکاری با دولت هستیم.

هیات دولت نیز با حضور در بیت امام راحل و میثاق با آرمان های امام و شهدا کار خود را آغاز کردند.پایان پیام/۱۱۰

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107