اخبار مهمکمیسیون بهداشت

آمریکا در افغانستان نشان داد دلش به حال هیچ ملتی نمی‌سوزد

آستان بهارستان؛ نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم گفت: وقایع اخیر افغانستان درس خوبی برای آنهاست که فکر می‌کنند آمریکا برای آنها کاری خواهد کرد و دلش برای ملت‌ها می‌سوزد، اما همگان باید بدانند که آمریکا ارزشی برای ملت‌ها قائل نیست.

به گزارش فارس؛ سیامک مره‌صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت فرمودند که سیاست آمریکا با تغییر روسای جمهور آن تغییری نمی‌کند.

وی افزود: استراتژی و منافع ملی هر سیستم و حکومت و نظام با تغییر روسای جمهور و دولت‌ها تغییر نمی‌کند. بلکه ممکن است شیوه عملکرد دولت‌ها با هم بعضا متفاوت باشد یا در طرز بیان مسائل و مطالب با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

سیاست آمریکا توسط لابی های صهیونیستی تعیین می شود

عضو کمیسیون بهداشت مجلس دهم افزود: از سوی دیگر روسای جمهور آمریکا نقشی در تعیین سیاست‌های این کشور ندارند. سیاست داخلی و خارجی این کشور توسط لابی‌های صهیونیستی، امپریالیسم و سرمایه‌داران و بر اساس منافع این گروه‌ها تعیین می‌شود.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: از سوی دیگر در مورد رفتار آمریکایی‌ها در قبال ملت‌ها همان طور که اخیرا دیدیم آمریکایی‌ها فقط برای کسانی ارزش قائلند که برایشان بجنگند و یا جاسوسی کنند. از نظر آنها غیر از این دو گروه، ملت‌ها و شهروندان دیگر هیچ ارزشی ندارند.

مره صدق خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها پس از اشغال ۲۰ ساله افغانستان تصمیم گرفتند آمریکایی‌ها را از این کشور خارج کنند. آنان هیچ ارزشی برای دیگران قائل نبودند.فقط می‌خواستند آمریکایی‌ها را از افغانستان بیرون ببرند.

وی افزود: سیاست آمریکا با تغییر روسای جمهور تغییری نمی‌کند. به عنوان مثال در سیاست این کشور از سال 1357 تاکنون در قبال جمهوری اسلامی ایران تضعیف و بعد هم از بین بردن نظام جمهوری اسلامی بوده. هیچ گاه این سیاست آنها تغییری نکرده و فقط شیوه اجرای آن متفاوت بوده است.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم گفت: وقایع اخیر منطقه درس خوبی برای آنهاست که فکر می‌کنند آمریکا برای آنها کاری خواهد کرد و دلش برای ملت‌ها می‌سوزد. همگان باید از سرنوشت افغانستان عبرت بگیرند. بدانند که آمریکا ارزشی برای ملت‌ها قائل نیست.پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107