اخبار مهمدسته‌بندی نشدهکمیسیون بهداشت

دیدار چهره به چهره رئیسی امید را در دل مردم زنده می کند

آستان بهارستان؛ نماینده زاهدان در مجلس گفت: در جریان سفر آقای رئیسی به استان سیستان و بلوچستان شاهد دیدار چهره به چهره ایشان با مردم مستضعف بودیم که این اقدام می‌تواند موجب ایجاد امید و نشاط در میان ملت شود.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر و دیدار چهره به چهره آیت‌الله رئیسی سه استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سفرهای آقای رئیسی به استان‌ها سرزده است و مضافا اینکه در این سفر آقای رئیس‌جمهور ارتباط مستقیم با مردم دارد و به مردم مستضعف و حاشیه شهرها سر می‌زند و مشکلات را مستقیما از زبان خود مردم می‌شنود قطعا یک فضای امید و نشاطی را در میان مردم ایجاد می‌کند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس افزود: امیدواریم که در فرصتی که قابل توجیه برای مردم باشد مسائل معیشتی مردم بهبود یابد و بحث مبارزه با فساد و همچنین قول‌های آقای رئیس‌جمهور در ایام انتخابات محقق شود.

وی گفت: امیدواریم وضعیت مناسبی را در کشور شاهد باشیم تا مردم پس از سال‌ها نگرانی و ناامیدی نظرشان نسبت به دولت عوض شود و امیدوار شوند که دولت یک دولت مردمی است و در خدمت مردم خواهد بود.

استاندار سیستان و بلوچستان شانی بالاتر از وزیر داشته باشد

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: یکی از انتظارات مهم مردم سیستان و بلوچستان انتخاب استانداری است که شأن و جایگاهی حتی بالاتر از وزیر داشته باشد و مستقیما با هیأت دولت در ارتباط باشد. وی باید هر روزی که مشکلی داشت بتواند خدمت آقای رئیس‌جمهور برسد و یا در جلسات هیأت دولت شرکت کند.

شهریاری خاطرنشان کرد: تعیین استاندار ویژه برای خوزستان و سیستان و بلوچستان مطرح شده است. مردم امیدوار هستند این وعده و شعار تحقق پیدا کند.

وی افزود: هنوز مدیران دولت قبل در استان بر سر کار هستند. در بعضی جاها آقای رئیسی مشکلات را می‌بیند و ناراحت هم می‌شود. چرا که این مشکلات قابل حل هم بوده اما کاری برای آن انجام نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: دولت سیزدهم باید انتصاباتش را سرعت ببخشد. باید بتواند مدیرانی که همسو با دولت هستند روی کار آورد. همگی بتوانند مشکلات کشور را رفع کنند.پایان پیام/۱۱۰

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107