اخبار مهمکمیسیون شوراها

محرومیت های عجیبی در برخی مناطق ایران است

آستان بهارستان؛ نماینده مردم یزد گفت: در حالی برخی نقاط ایران با  محرومیت‌های بسیار جدی و عجیبی روبروست که برخی مناطق با پیشرفت و توسعه همراه است .

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مناطق محروم در اولویت کارهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قرار دارد. پیشرفت کشور باید مبتنی بر توسعه متوازن و عدالت اجتماعی برنامه ریزی شده باشد.

کشور با توسعه نامتوازنی روبروست

محمدصالح جوکار روز دوشنبه در دیدار با رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان گفت: کشور با رشد و توسعه نامتوازن زیادی روبروست.

محرومیت های عجیبی در برخی مناطق ایران است

وی افزود: درحالی برخی نقاط ایران با  محرومیت‌های بسیار جدی و عجیبی روبروست که برخی مناطق با پیشرفت و توسعه همراه است .

به گفته وی در حوزه اشتغال هم برخی نقاط ایران با مشکل بیکاری روبروست و در برخی نقاط  هم مشکلی در این زمینه وجود ندارد. همه این موارد ناشی از توسعه نامتوازن، ضعف برنامه ریزی ها و تصمیم گیری هاست.

غفلت از چالش های مناطق محروم بحران زاست

رییس مجمع نمایندگان استان یزد تصریح کرد: البته در مناطق برخوردار هم چالش هایی وجود دارد که نباید نسبت به آن غفلت کرد. چرا که در صورت غفلت، مشکل به بحران اجتماعی تبدیل می‌شود.

ستاد اجرایی فرمان امام جهت رفع محرومیت ها اقدام کند

جوکار گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) می‌تواند نسبت به جبران برخی محرومیت‌ها اقدام کند.

وی افزود: تاکنون هم اقدام های بسیاری در این حوزه انجام شده است. انتظار می‌رود این مشکل نیز رفع شود.

جوکار یادآور شد: امروز مردم با مشکل هایی روبروند که عمدتا در حوزه اقتصادی و معیشتی است. بیشتر هم افرادی گرفتار مشکل هستند که در متن انقلاب بودند و برای آن زحمت و تلاش زیادی کشیدند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس بیان کرد: کار ستاد اجرایی فرمان امام امت بسیار خداپسندانه و مطلوب است.

وی یادآور شد: دولت‌ها یک سری وظایف ذاتی دارند باید انجام دهند. ان شاءالله در دوره ریاست جمهوری آیت الله سید ابراهیم رئیسی توجه به انجام این وظایف نسبت به دوره قبلی افزایش یابد.

این نماینده استان یزد در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: به هر حال بحث انقلاب و نظام مطرح است. حراست و حفاظت از نظام همه وظیفه همه است. قطعا هرچه مردم رضایت بیشتری داشته باشند، در این مسیر می‌توان بهتر عمل کرد.

***

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و ۱۱ شهرستان ىارد. اين استان چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107