اخبار مهمدسته‌بندی نشدهکمیسیون اقتصادی

سازمان بورس مردم را خانه خراب کرده/مسئولان پاسخگو باشند

آستان بهارستان؛ نایب ‌رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به طرح جزئیات تحقیق و تفحص از سازمان بورس پرداخت و گفت: نمی‌گذاریم سازمان بورس بیشتر از این به حق ‌وحقوق مردم دستبرد بزند.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی درباره تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان بورس، اظهار داشت: سازمان بورس خانه مردم را بر سر آنها خراب کرده و مردمی که در این بازار اقدام به خرید سهام کرده بودند، ۵۰ میلیون ‌شان تبدیل به پنج میلیون شده است.

وی افزود: بورس با این اقدامات، برای مردم مشکل تراشی کرده و این کار اصلاً درست نیست. وزارتخانه و مسئولان مربوطه باید پاسخگو باشند. در این راستا، طرح تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان بورس را به تصویب رساندیم تا پیگیر حق‌ وحقوق مردم کشورمان باشیم.

سازمان بورس خانه مردم را خراب کرده است

نایب‌رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «۵۵ میلیون نفر از مردم کشور درگیر ماجرای بورس هستند»، عنوان کرد: حدود دو سوم از جمعیت کشور دارای کد سهامداری هستند و بی‌حرمتی به اینها، بی‌حرمتی به مجلس و کل مردم است. ما نمی‌گذاریم سازمان بورس بیشتر از این به حق‌وحقوق مردم دستبرد بزند و آنها باید پاسخگو باشند.

موسوی گفت: با عزل و نصب‌های خلق‌الساعه و شتاب‌زده از بورس، حق‌و حقوق مردم احقاق نمی‌شود. باید تدبیری اندیشیده و به زیرساخت‌های بورس رسیدگی شود. متأسفانه دولت قبلی هم به تعهدات خود عمل نکرد و باید اقداماتی در راستای ورود مردم به بازار سهام و اطمینان خاطر آنها انجام شود.

منبع: اعتمادآنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107