اخبار مهمدسته‌بندی نشدهکمیسیون تلفیق

رژیم صهیونیستی نمی تواند با ایران هراسی، بر فعالیت های شرورانه خود در منطقه سرپوش بگذارد

آستان بهارستان؛ نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی نمی‌تواند با راه‌اندازی یک کارزار گسترده نظام‌مند ایران‌هراسی اذهان عمومی را از فعالیت‌های شرورانه و بی‌ثبات‌کننده طولانی‌مدت خود در منطقه منحرف نماید.

رحیم زارع در مجمع عمومی یکصد و چهل و سومین نشست اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) در پاسخ به اتهامات رژیم صهیونیستی و نماینده خود خوانده یمن به جمهوری اسلامی ایران، گفت: من از این فرصت برای پاسخ به ادعاهای بی اساس امروز نماینده رژیم صهیونیستی استفاده می کنم. نماینده رژیم صهیونیستی در بیانیه امروزش، تمام تلاش خود را کرد تا اطلاعات نادرست و ادعاهای بی اساسی را علیه کشور من مطرح کند.

وی ادامه داد: جای تعجب نیست که موجودیتی ذاتاً شیطانی که بر پایه اشغال، قتل عام، تروریسم، تجاوز و خونریزی شکل گرفته است، تمام تلاش خود را برای نشر اکاذیب و نفرت افکنی به‌عنوان جلوه‌ای آشکار از نمایش شر، شیطنت و کینه توزی به کار می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی از یکسو باید توضیح دهد که چرا ملت فلسطین علیرغم صدور حدود هزار قطعنامه توسط مجمع عمومی و شورای امنیت سازمان ملل متحد، همچنان قربانی جنایات متعدد این رژیم از جمله قتل عام و کشتار مکرر، پاکسازی قومی، شکنجه نظام مند، قتل و بازداشت خودسرانه، جنایات جنگی، نسل کشی و جنایات علیه بشریت قرار گرفته است. از سوی دیگر، این رژیم نمی‌تواند با راه‌اندازی یک کارزار گسترده نظام‌مند مانند ایران‌هراسی، اذهان عمومی را از فعالیت‌های شرورانه و بی‌ثبات‌کننده طولانی‌مدت خود در منطقه منحرف نماید.

رژیم صهیونیستی توانایی هسته ای ایران را چالش منطقه معرفی می کند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس تاکید کرد: این رژیم ناامیدانه تلاش می‌کند تا توانایی‌های تسلیحات متعارف ایران یا برنامه هسته‌ای منحصراً صلح‌آمیز آن را که تحت قوی‌ترین راستی‌آزمایی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است، به‌عنوان چالشی برای ثبات منطقه به تصویر بکشد. این فقط یک حرکت ریاکارانه برای منحرف کردن توجه از خطر واقعی این رژیم برای صلح و امنیت منطقه ای به ویژه زرادخانه های تسلیحات هسته ای و تاسیسات و فعالیت های هسته ای مخفیانه و محافظت نشده است. ما تاکنون نشان داده‌ایم که در استفاده از حق ذاتی خود برای دفاع از خود در برابر هر تهدید و در هر زمان تردیدی نداریم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین ضمن رد قاطعانه کلیه اتهامات مطروحه از جانب به اصطلاح هیات نمایندگی خود خوانده یمن در خصوص دخالت ایران در این کشور، بار دیگر حمایت کامل خود را از یافتن یک راه حل مسالمت آمیز و منصفانه برای حل بحران یمن و جلوگیری از ادامه فاجعه بشری به دلیل تجاوز نظامی خارجی در این کشور اعلام می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: غیبت نمایندگان قانونی منتخب مردم یمن و پر شدن کرسی های این کشور توسط افرادی معلوم الحال که طرفدار اشغال و تجاوز نظامی به کشور خود هستند، مایه تاثر است. انتظار می رود اتحادیه بین المجالس ترتیبی اتخاذ نمایند تا نمایندگان قانونی مردم یمن از امکان حضور در نشست های بعدی مجمع برخوردار شوند.پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107