اخبار مهمکمیسیون فرهنگی

ادعای رتبه اول واکسیناسیون ایران در میان ۱۰ کشور اول جهان/تولید واکسن ایرانی غربی‌ها را آشفته کرده

آستان بهارستان؛ نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تولید واکسن کرونا در داخل کشور غربی‌ها را آشفته کرد، گفت: ایران بالاترین میزان واکسیناسیون را در بین 10 کشور اول دنیا را دارد و خسارت امروز ایران از بیماری کرونا بسیار کمتر از خسارت کشورهایی مانند آمریکا، آلمان و دیگر کشورها از این بیماری است.

بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران ، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در این باره که دشمنان ما از سختی و از در رنج بودن ملت ما لذت می‌برند، گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اشاره به اصل پیدایش انقلاب اسلامی و اصل کینه دشمنان از این انقلاب و ملت ایران داشت. رهبر معظم انقلاب به خوبی اشاره داشتند که  هر زمانی که ما نشانه‌ای از پیشرفت در هر حوزه‌ای اعم از نظامی و اقتصادی را به منصه ظهور رساندیم، غربی‌ها ناراحت بودند.

تولید واکسن ایرانی غربی‌ها را آشفته کرد

نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: پیشرفت‌های انقلاب اسلامی با تئوری غربی‌ها در تضاد است؛ چراکه آنها معتقدند انقلاب اسلامی پاسخگوی نیازها نیست و دائما به عنوان انسان‌های عقب افتاده معرفی کرده‌اند و هر نوع پیشرفتی در ایران آنها را بهم می‌ریزد به ویژه اینکه اگر پیشرفت‌ها در حوزه نظامی، صنایع هوافضا و … باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اخیرا هم در حوزه بهداشتی دیدیم که تولید واکسن در کشور غربی‌ها را برآشفته کرد؛ چراکه ایران بالاترین میزان واکسیناسیون را در بین 10 کشور اول دنیا را دارد و خسارت امروز ایران از بیماری کرونا بسیار کمتر از خسارت کشورهایی مانند آمریکا،آلمان و دیگر کشورها از این بیماری است.

نوباوه خاطرنشان کرد: این پیشرفت‌های جمهوری اسلامی بی‌اساس بودن تئوری‌های غربی‌ها را در مورد انقلاب اسلامی را برملا می‌کند به هر حال مردم غرب از خودشان سؤال می‌کنند که اگر ایران عقب افتاده است و جمهوری اسلامی اگر توان اداره کشور را ندارد، این همه پیشرفت‌های پزشکی چگونه اتفاق افتاده است.

وی افزود: هر بخشی که ما تحت فشار تحریم بوده‌ایم به خوبی رشد کرده‌ایم و هر جا که غربی‌ها با آن مقابله داشته‌اند، مانع پیشرفت‌ها ما نتوانستند که شوند بلکه باعث رشد ما شدند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تولید واکسن کرونا در ایران غربی‌ها را ترساند؛ چراکه می‌دانند ایران توان تولید واکسن را دارد و این کار را می‌کند و برخی کشورها مثل سوئیس حتی از ما تقاضای واکسن برکت را می‌کردند و رسیدن ایران به این مرحله درواقع به معنای شکست تئوری‌های غرب مبنی بر عقب ماندگی جمهوری اسلامی ایران است و این ارزش بسیار بالایی دارد.

منبع: خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107