اخبار مهمکمیسیون سیاسی

رژیم صهیونیستی قطعا تاب وتوان ایستادن در مقابل قدرت نظامی ایران را ندارد

آستان بهارستان؛ عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست ‌خارجی مجلس گفت: اگر رژیم صهیونیستی می‌دانست از طریق حمله نظامی می‌تواند به کشورمان آسیبی بزند، قطعا تاکنون دست به اقداماتی می‌زد.

شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به  تهدیدات اخیر رژیم پوشالی اسرائیل برای حمله به تاسیسات‌ هسته‌ای کشورمان، گفت: سران جعلی رژیم صهیونیستی به قدرت و توان دفاعی ایران واقف هستند و می‌دانند اگر خطای از آنها سر بزند قطعا با پاسخ‌‌های کوبنده از سوی نیروهای مسلح کشومان مواجه می‌شوند.

تهدیدات پوچ و توخالی سران رژیم صهیونیستی سابقه دار است

وی با بیان اینکه تهدیدات توخالی و پوچ  سران رژیم صهیونیستی مسبوق به سابقه است و بارها اظهاراتی را در رسانه‌های مطرح کرده‌اند اما جرات هیچ تعرضی را علیه کشورمان نداشته‌اند ، ادامه داد: اگر این رژیم می‌دانست از طریق حمله نظامی می‌تواند به کشورمان آسیبی بزند، قطعا تاکنون دست به اقداماتی می‌زد.

پاسخ ایران به تهدیدات رژیم صهیونیستی تاریخی خواهد بود

نماینده قصرشیرین در مجلس با تاکید براینکه چندین سال است که رژیم صهیونیستی با ایجاد جنگ روانی تلاش کرده امنیت‌ خود را تامین کند، عنوان کرد: نیروهای مسلح کشورمان امروز آمادگی در برابر هر تهدیدی  را دارند و اگر بخواهند اقدامی را علیه این رژیم پوشالی انجام دهند حقیقتاً اقدامی تاریخی خواهد بود.

رژیم صهیونیستی قطعا تاب و توان ایستادن در مقابل قدرت نظامی ایران را ندارد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تاکید کرد: رژیم صهیونیستی قطعا تاب و توان ایستادن در مقابل قدرت نظامی ایران را ندارد.

وی اظهار کرد: در شرایط فعلی مذاکرات برجامی بین ایران و طرف‌های غربی در وین در حال برگزاری است. سران اسرائیل تلاش می‌کنند با تهدیدات و ایجاد جو روانی بر این مذاکرات اثرگذار باشند. طرف‌های غربی مذاکرات را حساس کنند تا در مذاکرات امتیازات کمتری به ایران داده شود.

حیدری با بیان اینکه ایران در مذاکرات برجامی به دنبال امتیاز کم و زیاد نیست، ادامه داد: ما در  مذاکرات به دنبال لغو تحریم‌ها در قبال بازگشت به تعهدات برجامی خود هستیم که این خواسته نیز دو جمله منطقی و چارچوب دار است و غیر از این موضوعات هم نمی‌تواند موضوع دیگری به برجام اضافه شود و یا اینکه مواضع خودمان را تعدیل کنیم.

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال تعدیل کردن مواضع ایران در برجام و مذاکرات وین است.

وی اضافه کرد: توصیه ما به سران اسرائیل این است که به دنبال ایجاد تنش و بلوا در منطقه نباشند. در غیراین صورت قطعا با پاسخ‌های کوبنده از سوی ایران مواجه خواهند شد.پایان پیام/۱۱۰

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107