اخبار مهمکمیسیون عمران

اگر نتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم دین ضربه می‌خورد

آستان بهارستان؛ رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس با بیان اینکه اگر نتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم، دین ضربه خواهد خورد، گفت: با پرچم شیعه ادعای مدیریت داریم و اگر کم کاری کنیم، مردم در آینده ما را نخواهند بخشید.

علیرضا پاک فطرت پنج‌شنبه ٢٣ دی در آیین تکمیل ظرفیت مجتمع آلومینیوم جنوب در شهرستان لامرد که با حضور وزیر صمت برگزار شد، گفت: فارس هم پهناور است، هم خوش آب و هوا و هم دارای سرمایه‌های انسانی شایسته است.

او با تاکید بر اینکه همه جای فارس مستعد است، افزود: ۱۸ نماینده فارس در این دوره وحدت دارند و تلاش می‌کنند که در هر شهرستانی کارخانه‌ یا واحدی راه‌اندازی و اشتغال ایجاد شود.

رئیس مجمع نمایندگان فارس با بیان اینکه نمایندگان این استان علاوه بر اینکه ملی فکر می‌کنند در استان خود نیز به دنبال توسعه و آبادانی هستند، خاطرنشان کرد: فارس می‌تواند نقش توسعه ایران و جنوب کشور را ارتقا دهد و در اقتصاد ملی نقش بیشتری داشته باشد.

پاکفطرت همچنین با بیان اینکه مجلس فعلی به دنبال رونق تولید و مانع زدایی‌هاست، گفت: به همین دلیل قوانینی مانند طرح جهش شرکت‌های دانش بنیان یا تعارض منافع در همین راستا مطرح شده است.

فارس قابلیت تبدیل به قطب صنایع الکترونیک را دارد

این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: فارس دارای دانشگاه های جامع و خوبی است و می‌تواند قطب صنایع الکترونیک و صنایع کوچک و متوسط باشد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر می‌خواهیم هزینه تولید را کاهش دهیم باید از تهران جدا شویم و ثروت در استان‌ها را دریابیم و پایتخت نشینان تنها نظارت داشته باشند.

پاکفطرت از مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم خواست تا برای معرفی بیشتر این کارخانه، از یک تیم ورزشی بومی را حمایت کنند.پایان پیام/۱۱۰

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107