اخبار مهمکمیسیون فرهنگی

پایان مرزبندی‌های سیاسی فرارسیده‌است

آستان بهارستان؛ نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: مرزبندی و تقسیم‌بندی‌های سیاسی باید جای خود را به شاخصه اصلی نظام که انقلابی‌گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کنند.

حجت الاسلام دکتر حسین جلالی عصر امروز چهارم بهمن در جمع خبرنگاران اظهارکرد: نزدیک به چهل سال کشور و به تبع آن شهرستان رفسنجان گرفتار دودستگی یا چند دستگی و بحث چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا است و این تقسیم بندی مطلوب نظام و مقام معظم رهبری نیست.

وی ادامه داد: این مرزبندی و تقسیم بندی باید جای خود را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کرده و در عمل ثابت کنند.

حجت الاسلام جلالی با بیان اینکه انقلابی ها باید متحد و یکصدا باشند تا کشور و نظام رو به جلو حرکت کند، تصریح کرد: اصل در انتخاب ها و عزل و نصب ها هم بر شایسته سالاری و نیروهای کارآمد است.

وی خاطرنشان کرد: در رفسنجان یک پرچم بیشتر نباید بلند باشد و آن پرچم انقلابی گری و ولایتمداری است و هرچه متهم به باند و جناح و سیاسی بازی هست، محکوم بوده و باید طرد شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس اضافه کرد: اگرچه اختلاف سلیقه وجود دارد که طبیعی است، اما در مبانی و اصول باید همه زیر یک پرچم و آن هم پرچم انقلاب و ولایت باشیم.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ابراز کرد: از همه هنرمندان، ورزشکاران، اصناف  و… درخواست دارم مراقب باشند طعمه مرزبندی ها نشوند و برای نظام سربازی کنند.پایان پیام/۱۱۰

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107