اخبار فراکسیون‌هااخبار مهمکمیسیون آموزش

ملت اوکراین هزینه سنگین اعتماد دولت خود به آمریکا و اروپا را می‌پردازند

آستان بهارستان؛ عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی با اشاره به وقایع اخیر در اوکراین گفت: جمهوری اسلامی هیچ گاه به دنبال جنگ نبودا و سیاست ایرات ایجاد صلح و دوستی میان کشورها و ملت هاست و در مورد اوکراین هم خواهان پایان یافتن هرچه زودتر درگیری‌ها در این کشور هستیم.

نماینده مردم همدان در مجلس افزود: ما از دولت روسیه می‌خواهیم تا ضمن حفظ جان مردم کشور اوکراین زیرساخت‌های این کشور را که متعلق به ملت اوکراین است، تخریب نکند و در پیگیری اهدافش در اوکراین جان مردم را محترم بشمارد.

جنگ اوکراین نتیجه اعتماد به غرب است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: آنچه امروز در اوکراین اتفاق می‌افتد نتیجه اعتماد دولت اوکراین به غرب است. مردم اوکراین امروز هزینه‌ی سنگین اعتماد دولتمردانشان به آمریکا و اروپا را می‌پردازند.

فلاحی خاطرنشان‌کرد: وزارت امورخارجه در بحران اوکراین دیپلماسی فعالی دنبال می‌کند و با حضوری موثر تلاش دارد نقش مهمی را در فضای موجود ایفا کند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس افزود: امیدوارم ملت اوکراین در فضای جدید دولتی کارآمد را انتخاب کرده و بر سرکار بیاورند و آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در پایان گفت:  آنچه امروز در اوکراین اتفاق افتاده درس عبرتی است برای تمام دولت‌هایی که بر آمریکا و غرب تکیه کرده‌اند و فکر می‌کنند که این کشورها در روز سختی و در شرایط اضطرار به کمک آن‌ها خواهند آمد.پایان پیام/۱۱۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110