اخبار مهمکمیسیون حقوقی

نقد علی در نقد ضرغامی: چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید

آستان بهارستان؛ نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید گفت: متاسفانه برخی از وزرا به جای اینکه به کار وزارتخانه بپردازند، شب و روز در حال توئیت بازی هستند.

به گزارش خبرنگار آستان بهارستان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۰ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از توئیت بازی برخی مسئولان، گفت: متأسفانه این مسئولان در دولت قبل بودند و در دولت فعلی هم هستند و به جای اینکه به کار وزارتخانه بپردازند، شب و روز در حال توئیت بازی هستند.

دبیر کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بیان کرد: اخیراً یکی از وزرا در توئیتی یکی از ضروریات دین را به شکل التزامی زیر سوال برده است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، گفت: به این وزرا بگویید به حوزه کاری خود در حوزه میراث فرهنگی بپردازند و به برخی مسائل که به حوزه کاری آن‌ها ربطی ندارد، ورود نکنند.

نقدعلی با استفاده از این عبارت که «چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید»، اظهار داشت: با این وضعیت کم کم به «جوک و جفنگ» می‌افتید و شروع به خاطره تعریف کردن می‌کنید. سه سال دیگر زمان انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم است، پس برخی از آقایان این کارها را انجام ندهند.

سازمان فرهنگی شهرداری قم
بانک قرض الحسنه مهر ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107