اخبار پوششی و تولیدی قماخبار قمگزارش تصویری قمگزارش تولیدی قم

گزارش تصویری از نمایش فصل شیدایی در قم

عکاس: مجتبی امیرفرزانه

آستان بهارستان؛ نمایش «فصل شیدایی» از جمله برنامه‌های کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم است که از ۱۲ تا ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در منطقه اردوگاهی غدیر واقع در حدواصل شهرک قدس و جمکران اجرا و در کنار آن نیز نمایشگاه دفاع مقدس برپا شد که دو شب دیگر به اتمام آن باقی مانده است.

علاقمندان برای تماشای برنامه «فصل شیدایی» با مراجعه به سایت نما تیکت می توانند نسبت به ثبت نام رایگان و رزرو صندلی این برنامه اقدام کنند.

لشکر عملیاتی امام علی ابن ابیطالب (ع) قم مأموریت یافت تا نمایش «فصل شیدایی» را در قم پشتیبانی کند و این نمایش در استان‌های مختلف و برخی کشورهای دیگر نیز برگزار شده است.

این نمایش با ترکیبی از هنرهای مختلف دارای اثرگذاری خوبی بین مخاطبان بوده است و در هر باری که اجرا می‌شود، هزاران نفر آن را مشاهده می کنند.

برای اجرای این نمایش همه ظرفیت‌های استان به میدان آمدند و هماهنگی‌های خوبی بین دستگاه‌ها در این زمینه انجام شد تا همه مسئولان سازمان ها و نهادهای مختلف در راستای جهاد تبیین و بزرگداشت شهدای استان قم قدمی بردارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107