اخبار مهمکمیسیون شوراها

تحقق مهار تورم و رشد اقتصادی در گرو مدیریت جهادی است

آستان بهارستان؛ نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت مهار تورم و رشد تولید در سایه استفاده از ظرفیت های داخلی و مدیریت جهادی و تعامل و همکاری قوای مختلف کشور میسر می شود.

سید حمیدرضا کاظمی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال « مهار تورم و رشد تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: امروز مسئله اصلی کشور و مردم بحث تورم و مسائل معیشتی و اقتصادی است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال جدید به نام مهار تورم و رشد تولید به خوبی مشکل اصلی کشور را نشانه گرفته اند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در ادامه توضیح داد: مهار تورم محقق نمی شود مگر در سایه تعامل همکاری و هم افزایی قوای مختلف و در ادامه آن باید رشد تولید و اشتغال محقق شود تا ما شاهد بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم باشیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تحقق شعار سال جدید نیازمند مدیریت جهادی است و ما با تعامل و همکاری و هم افزایی و مدیریت جهادی می توانیم این مسئله را محقق کنیم.

کاظمی خاطرنشان کرد: نباید فراموش کنیم که رشد تولید در سایه استفاده از ظرفیت‌های داخلی محقق می شود و بدون شک استفاده از ظرفیت های بالقوه چه در حوزه منابع انسانی و چه در حوزه منابع طبیعی ما را می تواند در رشد تولید کشور کمک و یاری رساند.

وی ابراز امیدواری کرد، در سال جدید با توجه به انتخاب شعار مهار تورم و رشد تولید مشاهده شکوفایی و رشد اقتصادی کشور با رشد تولید باشیم.

***

گفتنی است رهبر معظم انقلاب در سخنانشان در ابتدای سال، سال ۱۴۰۲ را به نام سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107