اخبار مهمکمیسیون برنامه و بودجه

نخستین گام کنترل تورم با کاهش ناترازی بودجه ۱۴۰۲ برداشته شد

آستان بهارستان؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت مجلس و دولت با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا ناترازی در بودجه سال ۱۴۰۲ به حداقل برسد.

محمدرضا دشتی اردکانی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام «مهار تورم و رشد تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب گفت تحقق شعار سال جدید نیازمند همبستگی و هم افزایی دستگاه‌های مختلف و داشتن یک نگاه ملی به این موضوع است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس و دولت در بررسی و تصویب لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا بودجه سال جدید کمترین ناترازی را داشته باشد و این ناترازی به حداقل برسد.

دشتی اردکانی افزود: با توجه به گشایش‌هایی که در روزها و هفته‌های پایانی سال ۱۴۰۱ در حوزه اقتصادی و سیاسی اتفاق افتاد، امیدواریم تا در سال ۱۴۰۲ اتفاقات خوبی در حوزه اقتصادی در کشور رقم بخورد.

وی خاطرنشان کرد: برای مهار تورم یکی از بهترین کارها رشد تولید است و ما باید با استفاده از ظرفیت‌های مختلف کشور به جایی برسیم که در در عرصه بین المللی در تولید کالاهای با کیفیت سرآمد شویم.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: در سایه افزایش تولید کالاها و ارتقای کیفیت آن می‌توانیم به رشد اقتصادی و مهار تورم دست پیدا کنیم و شاهد موفقیت کشورمان در عرصه اقتصادی باشیم.

×××

رهبر معظم انقلاب در سخنان ایشان در ابتدای سال نو سال ۱۴۰۲ ا به نام مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107