اخبار پوششی و تولیدی قماخبار قم

اختصاص چهار رام قطار فوق العاده در مسیر قم _تهران و بالعکس

آستان بهارستان؛ مدیر کل راه آهن قم از اختصاص چهار رام قطار فوق العاده در مسیر قم _تهران و بالعکس همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن قم غلامحسین دباغ صبح امروز طی گفت و گویی ضمن تسلیت ارتحال بنیان گذارانقلاب اسلامی، حضرت امام خیمنی (ره) با اعلام این خبر افزود: با عنایت به پیش بینی حجم گسترده مسافران در مناسبتهای پیش رو و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم و زائرین کریمه اهل بیت(س) قطارهای فوق العاده قم- تهران و بالعکس پیش بینی شده است.

وی گفت: به این ترتیب یک رام قطار ریل باس ۱۴ خرداد ماه مصادف با روز رحلت حضرت امام در ساعت ۸.۱۰ از تهران به سمت قم حرکت می کند و در ساعت ۱۲.۳۰ از ایستگاه قم به تهران باز می گردد.

وی ادامه داد: همچنین یک رام قطار در ساعت ۱۸.۱۰ از تهران به مقصد قم عزیمت خواهد کرد و در ساعت ۲۱.۱۰ به تهران باز می گردد.

مدیر کل راه آهن قم یادآور شد: در روز پانزدهم خرداد نیز دو رام قطار در ساعاتهای ذکر شده از تهران به قم و بالعکس آماده ارائه خدمات به زائرین و مجاورین شهر مقدس قم هستند.

دباغ با اشاره به اینکه قطارهای یاد شده علاوه بر ۱۰ رام قطارهای فعلی است که در مسیر قم_تهران و بالعکس به صورت روزانه تردد دارند، تصریح کرد: ضمن اینکه قطارهای یاد شده ریل باس بوده و با ظرفیت ۳۳۶ صندلی و تهویه مناسب و امکانات رفاهی در جهت سرویس دهی به هموطنان و زائرین گرامی مهیا شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107