اخبار مهمکمیسیون برنامه و بودجه

برنامه هفتم توسعه در جهت رضایت مردم تنظیم شده است

آستان بهارستان؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً دولت سیزدهم متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای حل مشکلات کشور، تلاش کرده است تا برنامه هفتم را به بهترین نحو ممکن تنظیم کند.

بهروز محبی نجم‌آبادی در خصوص برنامه هفتم، اظهار داشت: قطعاً دولت سیزدهم متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای حل مشکلات کشور، تلاش کرده است که برنامه هفتم را به بهترین نحو ممکن تنظیم کند.

وی افزود: دولت با توجه به مشکلاتی که امروزه کشور با آن درگیر است و با توجه به قوانین بالادستی، تلاش می‌کند که برنامه هفتم را به گونه‌ای تنظیم کند تا مشکلات مردم کاهش پیدا کند و رضایت عمومی جلب شود.

نماینده مردم جغتای، جوین و سبزوار در مجلس گفت: در تنظیم برنامه هفتم، تلاش شده که با در نظر گرفتن زیرساخت‌ها، تغییرات جدی در مسیر رشد و توسعه کشور انجام گیرد.

محبی نجم‌آبادی در پایان بیان کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر حوزه معادن، یکی از مباحث مهم در برنامه هفتم است و در این راستا فرصت‌هایی که جمهوری اسلامی ایران در گذشته از دست داده است، باید جبران شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107