اخبار مهمکمیسیون اجتماعیکمیسیون فرهنگی

صهیونیست ها در گرداب غزه گرفتار می شوند

آستان بهارستان ؛ نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش رژیم صهیونیستی در گردابی که جبهه مقاومت در غزه ایجاد کرده اند گرفتار خواهند شد.

 حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در آیین “شب غزه” در تالار وحدت دانشگاه تبریز افزود: ارتشی که طی شش روز توانست کشورهای عربی را شکست دهد بیش از یکماه است در برابر گروه های مقاومت در غزه گرفتار شده است.

وی با اشاره به اظهارات مقامات جبهه مقاومت که “نبرد ما تازه شروع شده است” گفت: ارتش اسرائیل با ۶۰۰ تانک مرکاوا وارد غزه شده اما در برابر عملیات های پی در پی گردان های قسام زمین گیر شده است.

تاج الدینی تقویت جبهه مقاومت را محصول تفکرات حاج قاسم خواند و افزود: گردان های قسام پرورش یافته تفکرات سردار حاج قاسم سلیمانی هستند و امروز کارکرد خود را نمایان می کنند.

وی با بیان اینکه در میان سانسور شدید رسانه های وابسته به جبهه استکبار، جبهه مقاومت هر شب چندین تانک و ماشین جنگی اسرائیل را در خیابان های غزه شکار می کنند افزود: ماشین جنگی رژیم صهیونیستی نه می توانند پیش بروند نه روی عقب نشینی دارند.

رییس فراکسیون راهبردی مجلس در ادامه با بیان اینکه مساله فلسطین برای ما همزاد با مبارزات انقلاب اسلامی است یادآور شد: حتی در دوران ستمشاهی نیز علاوه بر ممنوعیت هرگونه سخنرانی علیه شاه از دستگیر شدگان تعهد می گفتند که دیگر علیه اسرائیل سخنرانی نکنند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی با اشاره به نگاه آسمانی امام راحل در نامگذاری روز قدس یادآور شد: ایشان با سه رویکرد اعتقادی، سیاسی و امنیتی موضوع فلسطین را به عنوان هدف اصلی مبارزه با استکبار در منطقه اعلام کردند؛ موضوعی که امروزه اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

در آیین “شب غزه” که توسط شهرداری منطقه ۵ در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد، شعرای بنام کشور و تبریز از جمله آقایان: علیرضا غزوه، حسین اسرافیلی، علی داوودی، ابراهیم قبله آرباتان، رنجی تبریزی و خانم ها سهیلا باقریان و حسنی محمدزاده با سرودن اشعاری در وصف مقاومت مردم غزه به اجرای برنامه پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آسایشگاه سالمندان و معلولین
دکمه بازگشت به بالا

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/astanehb/domains/astanebaharestan.ir/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107