درباره ما

بِـسْــمِ الـلَّـهِ الـرَّحْـمَــنِ الـرَّحِـیــمِ

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ» سوگند به قلم و آنچه مى ‏نویسند (سوره قلم آیه یک)

اینجا محضر خداست؛ آن وقت که قلم به‌دست می‌گیرید و می نویسید، بدانید که فکر شما، قلب شما، قلم شما، دست شما، زبان شما، همه در محضر خداست.امام خمینی (ره)

درباره ما

پروانه انتشار پایگاه خبری آستان بهارستان در زمینه اجتماعی و سیاسی به نشانی https://astanebaharestan.ir از تاریخ ششم بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ به شماره ثبت ۸۷۵۵۵ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر و فعالیت این پایگاه خبری آغاز شد.

پایگاه خبری آستان بهارستان زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد و به صورت اختصاصی منعکس کننده اخبار مجلس شورای اسلامی و نظرات نماینده های مجلس در زمینه خبر، گفت وگو، گزارش، تحلیل و یادداشت است.

اخبار کمیسیون‌ها، فراکسیون‌ها، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و اخبار تولیدی و پوششی و گزارش‌های تصویری مجلس به صورت جداگانه منتشر می‌شود.

همچنین به‌دلیل اینکه دفتر مرکزی این رسانه در قم واقع شده است اخبار پوششی و تولیدی مهم این استان در بخش اخبار قم به نمایش درمی‌آید.

این رسانه با هدف انعکاس بی طرفانه اخبار و اطلاع رسانی درست به دور از سیاسی کاری و جهت گیری‌های حزبی و با هدف تعامل موثر با مخاطب و ایجاد پل ارتباطی میان نماینده‌های مجلس و مردم فعالیت می‌کند و پیگیر مشکلات مردم از نماینده‌های مجلس است.

آستان بهارستان یک رسانه مستقل است که به فرد یا حزبی سیاسی وابستگی ندارد و از هیچ شخص یا نهادی حتی اداره کل ارشاد اسلامی هیچ هزینه‌ای دریافت نکرده لذا در نقد و انعکاس نظرات آزاد است.

بی‌طرفی به معنی بی‌نظری ما در قبال رویدادها نیست و ما نظرات خود را در قالب یادداشت منتشر می‌کنیم.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول این رسانه فاطمه سادات محمدی است که از سال ۱۳۸۱ در حوزه خبر فعالیت می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا