اخبار مهمکمیسیون اجتماعی

حمایت کلامی دانشجویان آمریکایی از فلسطین هم باارزش است

آستان بهارستان ؛ نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام خود از دانشجویان حق طلب آمریکایی و اروپایی تشکر کردند و این نشان می‌دهد گاهی حتی شعار دادن و حرف زدن درباره حق مظلوم نیز اهمیت بسیاری خواهد داشت.

امیر حیات‌مقدم نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و جولکی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروز نبرد مردم غزه با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: جمهوری اسلامی یک نظر راهبردی کلی دارد و آن پیروزی حق و یاری مظلوم توسط خداوند است. به طور قطعی خون‌های مظلومانه و به ناحقی که در فلسطین ریخته می‌شود، سبب پیروزی جبهه حق در این نبرد خواهد شد. بنابراین یقین داریم که پیروزی نهایی از آن مردم فلسطین خواهد بود.

حیات مقدم درباره موج بیداری میان دانشجویان آمریکا و اروپا عنوان کرد: دانشجویان آمریکا و اروپا نشان دادند خوشبختانه در کشورهای کفر نیز رگه‌هایی از حقانیت همیشه پیدا می‌شود. حداقل می‌شود گفت کلام و شعار این دانشجویان به حق است  و جمهوری اسلامی نیز از این فعالیت آنان استقبال می‌کند.

وی در پایان یادآور شد: رهبر معظم انقلاب نیز در پیام خود از دانشجویان حق طلب آمریکایی و اروپایی تشکر کردند و این نشان می‌دهد گاهی حتی شعار دادن و حرف زدن درباره حق مظلوم نیز اهمیت بسیاری خواهد داشت.انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا