اخبار مهمکمیسیون آموزش

مشارکت حداکثری اقتدار ایران را افزایش می دهد

آستان بهارستان ؛ یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: قطعا مردم روز جمعه با حضور بی‌نظیر خود پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید و اقتدار ایران را افزایش می دهند.

محمد بیات با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: قطعا با توجه به اینکه مردم در دور اول انتخابات با وجود همه کاستی‌ها جلوتر از ما مسئولان در انتخابات حاضر شدند، در دور دوم نیز قطعا حضور باشکوه تری خواهند داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم در راستای حمایت از نظام، انقلاب و رهبر خود در صحنه حاضر هستند، اظهار کرد: ما از همه ملت دعوت می کنیم تا در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز نقش آفرین باشند. این حضور مردم نشان دهنده اتحاد و انسجام است و قطعا مردم در روز جمعه با حضور بی نظیر خود حماسه ای دیگر خواهند آفرید و فرد اصلح را انتخاب خواهند کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم از مسئولان همواره جلوتر بوده‌اند و قصور و کوتاهی از جانب مسئولان است، تصریح کرد: قطعا ما مدیون مردم هستیم. مردم وظیفه خود را بلد هستند.

بیات در پایان تاکید کرد: اقتدار نظام وابسته به حضور و مشارکت مردم در انتخابات است پس حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا