اخبار مهمکمیسیون فرهنگی

رقابت‌ها باید به رفاقت تبدیل شود

آستان بهارستان ؛ عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت مجلس و دولت حل مشکلات مردم است و قطعا مجلس و دولت با وفاق برای حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصادی گام برخواهند داشت.

سید جمال موسوی با تاکید بر ضرورت همدلی برای توسعه ملی با پایان رقابت های انتخاباتی، بیان کرد: همه مردم پای کار بودند و به منویات مقام معظم رهبری لبیک گفته و در صحنه انتخابات حاضر شدند و امروز باید رقابت های انتخاباتی به رفاقت تبدیل شود.

وی در ادامه اظهار کرد: پزشکیان از نمایندگان پرکار و فعال مجلس هستند. سابقه انقلابی داشته و سابقه کار در مجلس و وزارتخانه ها داشتند. وفاقی که امروز در بین مردم ایجاد شده است، باید بین تمام مردمی که به کاندیدای دیگری رای داده یا حتی پای صندوق رای حاضر نشدند، اتفاق بیفتد.

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه مردم باید در کنار هم برای توسعه و آبادانی کشور گام بردارند، تصریح کرد: من مطمئن هستم که انسجامی که امروز در بین مردم است، در بین مسئولان تسری پیدا کرده است. قطعا نمایندگان نیز با دولت برای حل مشکلات مردم همراه خواهند بود. اولویت مجلس و دولت حل مشکلات مردم است. امروز اولویت حل مشکلات اقتصادی است. من قطعا به این موضوع اعتقاد دارم که یک وفاق خوبی بین دولت و مجلس در این دوره اتفاق خواهد افتاد.

موسوی در پایان گفت: امروز همه ما برای حل مشکلات مردم کمر همت بسته ایم. ما با هم افزایی و همدلی در کنار مردم ایستاده ایم تا بتوانیم مشکلات آنان را مرتفع کنیم.پایان پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا