اخبار مهمکمیسیون سیاسی

رئیس جمهور منتخب نگاه فراجناحی داشته باشد

آستان بهارستان ؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گفتمان و انتخابات آقای پزشکیان باید فراجناحی باشد. در این صورت رئیس جمهور چهاردهم می‌تواند دولتی موفق و سربلند را تشکیل دهد.

ابوالفضل ظهره‌وند، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره لزوم وحدت میان جریان‌های سیاسی و رئیس جمهور منتخب برای حل مشکلات کشور اظهار کرد: چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور برگزار شد و خروجی این رقابت‌ها آقای پزشکیان بود. ایشان در حال حاضر دیگر نماینده طیف و جریان خاصی نیست بلکه رئیس جمهور کل کشور شده است و باید مطابق سیاست‌های کلی نظام و مطالبات آحاد مردم یعنی چه رای دهندگان و چه کسانی که رای نداده‌اند، عمل کند.

وی ادامه داد: قطعا تمامی جریانات و گروه‌های حاضر در انتخابات باید تلاش کنند تا رئیس جمهور منتخب به بهترین شکل ممکن مطابق سیاست های کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل کند؛ البته گفتمان و انتخابات آقای پزشکیان نیز باید فراجناحی باشد. در این صورت رئیس جمهور چهاردهم می‌تواند دولتی موفق و سربلند را تشکیل دهد.

ظهره‌وند یادآور شد: همچنین رئیس جمهور منتخب باید در انتخاب مدیران و معاونان خود شایسته سالاری را مد نظر قرار دهد و نگاه حزبی و جناحی را کنار بگذارد. در گذشته نیز هر موقع نگاه شایسته سالارانه جای نگاه حزبی را گرفت، شاهد عملکرد خوب و موفق از دولت مستقر بوده‌ایم.انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا