اخبار پوششی و تولیدی قماخبار قماخبار مهم

آیت الله فاضل لنکرانی: منتخب مردم، رئیس جمهور همه ملت ایران است

آستان بهارستان ؛ آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی هنگام حضور در پای صندوق رای انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: هواداران نامزدها باید بدانند هر کسی که انتخاب می شود رئیس جمهور همه ملت ایران است و تنها رئیس جمهور یک گروه خاص نیست .

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی روز جمعه با حضور در انتخابات ریاست جمهوری و پس از انداختن رای خود افزود: مردم حضور بسیار چشمگیری در انتخابات داشته و رهبری معظم انقلاب نیز با هدایت های هوشمندانه سکاندار انقلابند ، هر چند شهادت رئیس جمهور محترم و همراهانشان مصیبت بزرگی بود، اما در این مدت کوتاه شورای محترم نگهبان و مسئولین وزارت کشور و مسئولان اجرایی هم تلاش خود را به احسن وجه انجام دادند.

وی ادامه داد: خدا را شکرگزاریم که میدان بسیار بزرگی همچون انتخابات را که یکی از صحنه های سرنوشت ساز برای انقلاب و کشور است برای ما فراهم کرده است. دعا می کنیم انتخابات خیلی باشکوه برگزار و حضور مردم یک حضور دشمن شکن باشد و دشمن را برای همیشه ناامید و انقلاب را بیش از گذشته تحکیم و حیثیت این انقلاب را حفظ و روح مطهر شهدا را شاد نماید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امام راحل رضوان الله تعالی علیه نگاهش به ملت ایران است که ببیند این ملت فداکاربرای حفظ این امانت الهی چه می کند، بحمدالله ملت در صحنه حضور دارد و ما دعا می کنیم رئیس جمهوری انتخاب شود که مبانی اصلی انقلاب را که مهم ترین آن ها حفظ اسلام و تحکیم دین و خدمت به مردم است ، در راس کارخود قرار دهد و سیاست های کلی امام و رهبری و انقلاب و قانون اساسی را دنبال کند.

وی ابراز داشت: امیدوارم نامزدها واقعا برای خدا آمده باشند و هر کسی رای آوردبداند مسئولیت مهمی را بر عهده می گیرد و نامزدهایی هم که رای نیاوردند خوشحال باشند که تکلیفی ندارند.

آیت الله فاضل لنکرانی خاطرنشان ساخت: هواداران نامزدها باید بدانند هر کسی که انتخاب می شود رئیس جمهور همه ملت ایران است و تنها رئیس جمهور یک گروه خاص نیست و این مسئله ای است که باید به آن توجه شود. همه باید زمانی که شورای نگهبان نتیجه آرای مردم را تایید کرد و از آن تمکین کنند، چرا که واقعا تصمیم اصلی را مردم می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا