اخبار مهمکمیسیون اجتماعی

مردم به دلیل پایبندی به انقلاب پای صندوق های رای آمدند

آستان بهارستان ؛ نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت حضور پرشور مردم در انتخابات نشان دهنده پایبندی آنها به انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و مردم در لبیک به فرمایش رهبر انقلاب در مرحله دوم انتخابات حضوری پرشور را رقم زدند

حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش با اشاره به حضور پرشور مردم در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این حضور پرشور در حالی بود که ما اولاً یک انتخابات زود هنگام را برگزار کردیم و دیگر اینکه برخلاف انتخابات‌های قبل، انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار نشد.

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: مردم با حضور ۴۰ درصدی در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و با حضور ۵۰ درصدی در مرحله دوم این انتخابات نشان دادند که پایه انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن ایستاده‌اند و فضاسازی های دشمن نتوانسته آنها را از حضور پرشور در پای صندوق‌های رای مایوس سازد.

وی افزود: پیش از این ما در انتخابات دولت نهم شاهد برگزاری انتخابات در مرحله دوم بودیم که در آن دوره تعداد شرکت کنندگان در مرحله دوم ۵۰۰ هزار نفر از مرحله اول کمتر بود اما در انتخابات مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ما شاهد افزایش ۱۰ درصدی مشارکت نسبت به دوره اول در انتخابات بودیم.

روانبخش خاطرنشان کرد: مهم ترین عاملی که باعث حضور پرشورتر مردم در مرحله دوم انتخابات در پای صندوق‌های رای بود فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب بود که تاکید کردند مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رای در مرحله دوم انتخابات کارشان را تکمیل کنند.

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: همچنین برگزاری مناظره‌ها به شکل جدی‌تر در تبلیغات مرحله دوم باعث شد تا مردم حضور پرشورتری در انتخابات دور دوم داشته باشند.

وی افزود: امیدواریم آقای پزشکیان در دوره ریاست جمهوری خود وعده‌هایی را که داده عملیاتی سازد و آنچه را که از قرآن و نهج البلاغه در تبلیغات خود به زبان آورده در دوران ریاست جمهوریش جامه عمل بپوشاند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا